Nuotr.: FIBA
Nuotr. FIBA

Lietuvos rinktinės varžovė sekmadienį Belgija (3-0) išlieka nepralaimėjusi Europos čempionato atrankos varžybose.

Vilniuje vykusiose rungtynėse belgai 90:62 (27:19, 20:17, 23:15, 20:11) nepaliko jokių vilčių Čekijos rinktinei (1-2).

Belgai jau pirmajame kėlinyje įgijo pranašumą (27:19), o į pertrauką išėjo ilsėtis turėdami dviženklę persvarą – 47:36.

Po pertraukos Belgijos krepšininkai nemažino apsukų ir pradėjo triuškinti Roneno Ginzburgo auklėtinius.

Nugalėtojams 18 taškų (5/9 dvit., 2/4 trit., 2/4 baud.) pelnė Retinas Obasohanas, taip pat atlikęs ir 7 rezultatyvius perdavimus.

„Šiaulių“ legionierius Andy van Vlietas belgams per 14 minučių pelnė 6 taškus (3/3 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 3 kamuolius, 5 kartus prasižengė ir surinko 10 naudingumo balų.

Lietuvos rinktinė su belgais susikaus sekmadienį 19 val. 30 min. Čekai sekmadienį bandys reabilituotis kovoje su Danija.

Belgijos rinktinė: Retinas Obasohanas 18 (7 rez. perd., 24 naud. bal.), Pierre'as-Antoine'as Gilettas 13, Hansas Vanwijnas 12, Alexandre'as Libertas 10.

Čekijos rinktinė: Ondrejus Balvinas 14, Lukas Palyza 13, Jaromiras Bohačikas 9.