Nuotr.: FIBA
Nuotr. FIBA

Shane'as Larkinas debiutavo su Turkijos rinktinės (0-3) marškinėliais, tačiau tai neišgelbėjo komandos nuo dar vieno pralaimėjimo Europos čempionato atrankos varžybose.

Gimimo vieta: JAV

Stambule vykusiose rungtynėse šeimininkai 62:79 (7:24, 17:21, 19:12, 19:22) nusileido be pralaimėjimų žengiančiai Kroatijai (3-0).

Be pergalių liekančius turkus pražudė pirmoji mačo dalis, kurią jie pralaimėjo 24:45.

Po pertraukos Turkija spurtavo 12:2 (36:47), tačiau tai ir buvo viskas, ką pavyko sukurti šeimininkams, ir kroatai užtikrintai nužygiavo link pergalės.

Dar vakar Eurolygos rungtynes žaidęs Larkinas turkams per 32 minutes pelnė 12 taškų (1/2 dvit., 1/5 trit., 7/9 baud.), atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 8 naudingumo balus.

Nugalėtojų gretose nesustabdomai žaidė Miro Bilanas – pelnė 30 taškų (10/14 dvit., 10/12 baud.), atkovojo 12 kamuolių ir surinko 37 naudingumo balus.

Panevėžio „Lietkabelio“ legionierius Marinas Maričius per 10 minučių pelnė 2 taškus (1/3 dvit.), atkovojo 3 kamuolius ir surinko 4 naudingumo balus.

Turkija: Melihas Mahmutoglu 14, Shane'as Larkinas 12, Alperenas Sengunas 9.

Kroatija: Miro Bilanas 30 (10/14 dvit., 10/12 baud., 12 atk. kam., 37 naud. bal.), Željko Šakičius 17 (22 naud. bal.), Roko Rogičius 12.