Stambulo „Fenerbahče“ (4-7) Eurolygoje nepavyko nutraukti pralaimėjimų serijos.

24
5
86%
6/7

Edgaro Ulanovo atstovaujama „Fenerbahče“ namuose 86:90 (17:16, 26:17, 21:26, 22:31) nusileido „Valencia“ (7-3) klubui ir patyrė ketvirtąją nesėkmę paeiliui.

Ulanovas šeimininkams per 14 minučių taškų nepelnė (0/2 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir surinko -1 naudingumo balą.

Šeimininkai per pirmąją mačo dalį susikrovė dviženklį pranašumą (43:33), tačiau „Valencia“ trečiąjį kėlinį pradėjo spurtu 10:0 (43:43) ir nuo to laiko kova aikštėje vyko taškas į tašką.

Prasidėjus paskutinei minutei „Fenerbahče“ turėjo trijų taškų deficitą (81:84), o netrukus jų padėtis dar labiau pablogėjo po Samo Van Rossomo dvitaškio – 81:86.

Kitoje atakoje Lorenzo Brownas sumažino šeimininkų atsilikimą, tačiau Van Rossomas realizavo baudų metimus ir nors Dyshawnas Pierre'as dar pataikė tritaškį (86:88), laiko „Fenerbahče“ išsigelbėti nebeužteko.

Nugalėtojus į pergalę vedęs Van Rossomas per 24 minutes pelnė 20 taškų (6/7 dvit., 1/3 trit., 5/5 baud.), atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 24 naudingumo balus.

„Fenerbahče“: Dyshawnas Pierre'as 18 (25 naud. bal.), Muhamedas Ali 16, Lorenzo Brownas 15, Danilo Barthelis 14, Jarellas Eddie 11, Janas Vesely 10.

„Valencia“: Samas Van Rossomas 20 (6/7 dvit., 24 naud. bal.), Derrickas Williamsas ir Klemenas Prepeličius po 13, Bojanas Dubljevičius 11 (8 atk. kam.).