Atėnų „Panathinaikos“ (3-6) nutraukė pergalių badą Eurolygoje.

24
6
29%
2/7

Georgioso Vovoro auklėtiniai savo aikštėje po atkaklios kovos 83:76 (18:13, 26:22, 16:19, 23:22) privertė kapituliuoti Miuncheno „Bayern“ (7-4) ir nutraukė keturių pralaimėjimų seriją.

Šeimininkų persvara trečiojo kėlinio viduryje buvo dviženklė (53:42), tačiau Andrea Trinchieri auklėtiniai neketino pasiduoti ir prieš lemiamą ketvirtį komandas skyrė jau tik 6 taškai – 54:60.

Likus žaisti pusketvirtos minutės, Vladimiro Lučičiaus tempiami svečiai sumažino atsilikimą iki dviejų taškų (70:72), tačiau lemiama atkarpa priklausė „Pao“, kurie spurtavo 7:0 (79:70) ir nebepaleido pergalės iš savo rankų.

Nugalėtojams Nemanja Nedovičius per 28 minutes pelnė 17 taškų (5/8 dvit., 2/7 trit., 1/2 baud.), atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir surinko 24 naudingumo balus.

Svečių nuo pralaimėjimo neišgelbėjo nuostabus Lučičiaus žaidimas – 20 taškų (3/4 dvit., 2/7 trit., 8/9 baud.), 6 atkovoti kamuoliai ir 26 naudingumo balai per 38 minutes.

„Panathinaikos“: Nemanja Nedovičius 17 (6 rez. perd., 24 naud. bal.), Howardas Sant-Roosas 14, Ioannis Papapetrou ir Georgios Papagiannis po 12.

„Bayern“: Vladimiras Lučičius 20 (8/9 baud., 26 naud. bal.), Jalenas Reynoldsas ir Wade'as Badwinas (7 kld., – 1 naud. bal.) po 12, Paulas Zipseris 11.