Nuotr.: FIBA
Nuotr. FIBA

Europos čempionato atrankos varžybos ir toliau stebina sensacingais rezultatais.

Antrajame kėlinyje 18 taškų pranašumą turėjusi Ispanijos rinktinė (1-2) Valensijoje 87:95 (27:21, 25:15, 20:31, 15:28) nusileido Izraelio (3-0) krepšininkams, kurie ir toliau išlieka nepralaimėję.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje po Javiero Beirano taškų šeimininkai dar turėjo 7 taškų persvarą (74:67), tačiau tuomet Izraelis surengė galingą spurtą.

Galis Mekelis pelnė taškus iš po krepšio, Tamiras Blattas atseikėjo du tritaškius paeiliui ir ketvirčio viduryje svečių deficitas sumenko iki minimumo – 78:79. Neilgai trukus Tomeras Ginatas surinko 4 taškus iš eilės, Blattas realizavo abi baudas ir likus 2 minutėms Izraelis įgijo 3 taškų persvarą (86:83).

Xabi Lopezas-Arostegui pataikė baudas ir sušvelnino ispanų atsilikimą iki 3 taškų (85:88), tačiau Rafaelis Menco atsakė tritaškiu, Blattas vėl neklydo prie baudų metimų linijos ir Izraelis tapo nepavejamas – 93:85.

Izraelio ekipoje nesulaikomai žaidęs Blattas per 27 minutes pelnė 21 tašką (4/6 trit., 9/9 baud.), atliko 9 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį bei surinko 31 naudingumo balą.

Izraelio rinktinė: Tamiras Blattas 21 (4/6 trit., 9/9 baud., 9 rez. perd., 31 naud. bal.), Galis Mekelis 18 (7/8 dvit.), Jake‘as Cohenas (2/7 dvit., 3/3 trit.) ir Tomeras Ginatas (6/6 dvit.) po 17, Yamas Madaras 11 (4/4 dvit.).

Ispanijos rinktinė: Quino Colomas 24 (5/8 dvit., 4/9 trit.), Xabi Lopezas-Arostegui 13, Dario Brizuela 10 (0/3 dvit., 1/5 trit.).