Nuotr.: FIBA.com
Nuotr. FIBA.com

Be pralaimėjimų žygiuojanti Gruzijos rinktinė (4-0) susitvarkė su Europos čempionato atrankos E grupės išsišokėliais Šveicarijos krepšininkais (1-3).

Natūralizuotas amerikietis Thaddusas McFaddenas susmeigė 6 iš 9 tritaškių, o jo vedama Gruzija Taline įsirašė pergalę 91:84 (27:24, 19:15, 19:25, 26:30).

Burgoso „CB Miraflores“ rungtyniaujantis McFaddenas per 39 minutes pelnė 24 taškus (2/2 dvit., 6/9 trit., 2/2 baud.), atliko 6 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį bei surinko 27 naudingumo balus.

Tornikė Šengelija nugalėtojams sumetė 17 taškų (5/5 dvit., 0/2 trit., 7/9 baud.), sugriebė 5 kamuolius, išdalijo 5 rezultatyvius perdavimus ir užfiksavo 22 balų naudingumą.

Šeštadienį Šveicarija pateikė staigmeną 92:90 nukaudama Serbiją ir įsirašydama vienintelę pergalę per keturis turus.

Gruzija yra garantuota dėl savo vietos 2022 m. Europos čempionate kaip viena iš šeimininkių. Likusios trys E grupės komandos dėl kitų dviejų kelialapių galutinai aiškinsis per vasario atrankos langą.

Šveicarija: Marko Mladjanas 19 (6/15 metimai, 7 atk. kam.), Roberto Kovacas 17, Jonathanas Kazadi (10 rez. perd., 6 kld.), Michelas-Ofikas Nzege'as ir Arnaudas Cotture'as – po 10.

Gruzija: Thaddusas McFaddenas 24 (6/9 trit., 6 rez. perd.), Tornikė Šengelija 17, Givi Bakradzė 12 (2/7 trit.), Giorgi Šermadini 11 (8 atk. kam.).

B grupės susitikime pergalę iškovojo Italijos rinktinė (3-0), kuri atlaikiusi Rusijos krepšininkų (2-2) šturmą triumfavo 70:66 (15:15, 21:16, 14:13, 20:22).

Prasidėjus paskutinei minutei Amedeo Tessitori pataikė baudą ir italų persvara buvo tvirta – 69:61.

Kitoje atakoje Pavelas Antipovas pelnė du taškus, Italija per 24 sekundes nesurengė atakos, Andrejus Voroncevičius smeigė tritaškį ir, likus 17 sekundžių, skirtumas tarp komandų sumažėjo iki 3 taškų – 66:69.

Po minutės pertraukėlės Amedeo Della Valle realizavo baudą, bet kamuolį puolime atkovojo Giampaolo Ricci ir Italija finišavo pergalingai – 70:66.

Siautėjęs Tessitori per 27 minutes surinko 27 taškus (11/16 dvit., 0/1 trit., 5/9 baud.), sugriebė 9 kamuolius, 4 kartus prasižengė ir užfiksavo 26 naudingumo balus.

Rusija: Andrejus Voroncevičius 11 (2/8 trit., 11 atk. kam.), Pavelas Antipovas 9, Jevgenijus Baburinas (2/5 trit.), Ivanas Strebkovas ir Grigorijus Motovilovas – po 8.

Italija: Amedeo Tessitori 27, Giampaolo Ricci 12, Marco Spissu 11 (3/5 trit.).

Atrinkti (0) Visi (7)
:)
Idomu ar ruseliai nesugalvos numest pinigu kapso mike jamesui kad uz rusus pabegiotu, bet su shvedu sunkiai tilptu
2020-11-30
+1
Rusų ir italų rungtynės buvo kažkoks balaganas.Atrodė,kad žaidėjai tik praėję krepšinio pradžiamokslį,net metimo technika pas daugumą tragiška.Neveltui tie metimai daužė lentą,ypač Strebkovo.Pavyko italams laimėt,nes Tessitori su visais rusais darė,ką norėjo.Užteko vieno Eurocup žaidėjo,kad rusus į vietą padėtų.
2020-11-30
Kam is viso organizuoti rinktiniu turnyrus jeigu gali isimest legionieriu su feikiniu pasu? Tai cia jau gaunasi beveik tas pats kaip ziuret klubini krepsini...tuoj kiekvienoje rinktineje bus po viena juoda, kas toliau? Po du juodus? Po tris jau negerai nes bus kaip Lryte, bet po du legionierius manau fiba laisvai leistu. Nes krepsinis cia o pornografija.