Nuotr.: Imago images – Scanpix
Nuotr. Imago images – Scanpix

Dvyliktąją pergalę iš tiek pat galima Ispanijos ACB lygoje iškovojo Madrido „Real“ (12-0), kuris savo namų aikštėje 92:83 (25:19, 15:24, 28:15, 24:25) įveikė Vitorijos „Baskonia“ (8-4).

Gimimo vieta: Neringa, Lietuva

Iki šio mačo Vitorijos klubas Ispanijoje buvo laimėjęs keturis mačus iš eilės.

Pralaimėjusiems Rokas Giedraitis per 34 minutes pelnė 9 taškus (2/3 dvit., 1/3 trit., 2/2 baudų), atkovojo 3 kamuolius, po du sykius prasižengė ir išprovokavo pražangas bei surinko 9 naudingumo balus.

Tadas Sedekerskis per 20 minučių pridėjo 4 taškus (2/2 dvit., 0/1 trit.), 5 atkovotus kamuolius, 4 rezultatyvius perdavimus, vieną išprovokuotą pražangą ir 12 naudingumo balų. Puolėjas taip pat pats sykį pažeidė taisykles.

Sedekerskio taškai greitoje atakoje:

Po dviejų kėlinių „Baskonia“ dar pirmavo 3 taškais, bet „Real“ trečiąjį kėlinį pradėjo atkarpa 15:2 ir pabėgo į priekį 10 taškų pranašumu (55:45) ir daugiau iniciatyvos iš savo rankų nepaleido.

„Real“: Fabienas Causeur 21 (3/4 trit., 5 atk. kam., 27 naud. bal.), Gabrielis Deckas ir Trey Thompkinsas (3/3 trit.) po 15, Sergio Llullas 12, Alberto Abalde 9.

„Baskonia“: Pierria Henry 21 (3/4 trit., 6 rez. perd.), Zoranas Dragičius 14, Alecas Petersas ir Achille Polonara (8 atk. kam.) po 13, Rokas Giedraitis 9.