Maskvos CSKA (9-3) išlieka karščiausia Eurolygos komanda.

20
33%
3/9
4

Dimitrio Itoudžio auklėtiniai namuose 80:61 (20:19, 19:10, 17:9, 24:23) sutriuškino Pirėjo „Olympiakos“ (5-5) ir iškovojo septintąją pergalę iš eilės.

CSKA į priekį pabėgo trečiajame kėlinyje. Danielis Hackettas smeigė tritaškį, Nikita Kurbanovas pridėjo dvitaškį, o Hackettas atseikėjo dar vieną tolimą metimą ir šeimininkų persvara pasiekė 15 taškų ribą – 49:34.

Neilgai trukus po dar vieną tritaškį pataikė Johannesas Voigtmannas bei Mike‘as Jamesas, o pastarasis pridėjo tikslų baudos metimą ir CSKA persvara išaugo iki 22 taškų – 60:38.

Trečiojo kėlinio pabaigoje „Olympiakos“ neteko vyriausiojo trenerio Georgios Bartzoko, kuris už ginčus su teisėjais gavo antrą techninę pražangą ir buvo išvarytas iš rungtynių.

Ketvirtajame kėlinyje CSKA toliau dominavo ir šventė įtikinamą pergalę.

Maskviečius į pergalę atvedė Jamesas. Amerikietis per 26 minutes pelnė 16 taškų (3/9 dvit., 2/5 trit., 4/5 baud.), atkovojo 7 ir prarado 4 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus bei surinko 20 naudingumo balų.

Įspūdingas Jameso metimas:

„Olympiakos“ gretose naudingiausiai rungtyniavo Shaquille'as McKissicas, kuris per 16 minučių pelnė 7 taškus (3/4 dvit., 0/2 trit., 1/1 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 13 naudingumo balų.

CSKA: Mike'as Jamesas 16 (7 atk. kam., 7 rez. perd.), Tornikė Šengelija 10, Nikita Kurbanovas, Joelis Bolomboy (5 atk. kam.) ir Danielis Hackettas po 8, Darrunas Hilliardas 7 (1/6 trit.).

„Olympiakos“: Hassanas Martinas (5/7 dvit.) ir Georgios Printezis po 10, Livio Jean-Charlesas 9, Shaquille'as McKissicas 7, Kostas Papanikolaou 6.