Nuotr.: imago images/Seskim Photo-Scanpix
Nuotr. imago images/Seskim Photo-Scanpix

Edgaro Ulanovo atstovaujama Stambulo „Fenerbahče“ (5-7) nutraukė pralaimėjimų seriją Eurolygoje.

15
24
5
100%
6/6

Igorio Kokoškovo auklėtiniai išvykoje 73:65 (23:14, 22:18, 8:21, 20:13) palaužė Sankt Peterburgo „Zenit“ (6-3), kuris iki šiol buvo pasiekęs tris pergales paeiliui. „Fenerbahče“ prieš šį susitikimą turėjo 4 nesėkmių seriją.

Ulanovas per 23 minutes pelnė 6 taškus (2/3 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą bei surinko 9 naudingumo balus.

„Fenerbahče“ iniciatyvą perėmė svarbiausiomis rungtynių akimirkomis. Ketvirtojo kėlinio viduryje Turkijos klubas pirmavo 63:60, tačiau tuomet kilo į lemiamą šturmą.

Janas Vesely, Bobby Dixonas bei Dyshawnas Pierre‘as realizavo baudas, o prasidėjus paskutinei rungtynių minutei vidurio puolėjas iš Čekijos pelnė taškus iš po krepšio ir taip vainikavo 8:3 „Fenerbahče“ atkarpą, po kurios svečiai įgijo 8 taškų persvarą – 71:63.

Xavi Pascualis paprašė minutės pertraukėlės, bet Austino Hollinso tritaškis skriejo pro šalį, o galutinį tašką rungtynėse padėjo Danilo Barthelis, kuris pataikė dvitaškį ir padidino „Fenerbahče“ pranašumą iki dviženklio (73:63).

„Zenit“ gretose Artūras Gudaitis per 16 minučių įmetė 6 taškus (1/3 dvit., 4/4 baud.), sugriebė 6 kamuolius, 4 sykius suklydo, išprovokavo 3 pražangas bei surinko 5 naudingumo balus.

Nugalėtojų komandoje geriausiai pasirodė Barthelis, kuris per 24 minutes įmetė 15 taškų (6/6 dvit., 1/2 trit.), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, sykį suklydo bei surinko 24 naudingumo balus.

„Zenit“: Kevinas Pangosas 16 (4/8 trit.), Willas Thomasas 10 (2/4 dvit., 1/5 trit.), Austinas Hollinsas (1/6 trit.), Mateuszas Ponitka, Billy Baronas ir Andrejus Zubkovas po 7.

„Fenerbahče“: Janas Vesely 17 (7/13 dvit.), Danilo Barthelis 15 (6/6 dvit., 24 naud. bal.), Bobby Dixonas 11.