Nuotr.: Zuma Press – Scanpix
Nuotr. Zuma Press – Scanpix

Trijų pralaimėjimų seriją turėjęs Tel Avivo „Maccabi“ (4-8) klubas Eurolygoje pasiekė svarbią pergalę.

23
26
88%
7/8
57%
4/7

Ioannio Sfairopoulo auklėtiniai namuose 81:76 (23:20, 18:18, 15:17, 25:21) palaužė Belgrado „Crvena Zvezda“ (4-8) ekipą, kuriai tai buvo trečiasis pralaimėjimas iš eilės.

„Maccabi“ trečiajame kėlinyje trumpam buvo įgijusi 13 taškų pranašumą, tačiau „Crvena Zvezda“ greitai sureagavo, surengė savąjį spurtą ir kaipmat sugrąžino intrigą, tad viskas sprendėsi ketvirtajame kėlinyje.

Įpusėjus ketvirčiui į priekį truktelėjo šeimininkai. Elijah Bryantas atseikėjo du tritaškius iš eilės ir likus 3 minutėms „Maccabi“ pirmavo 75:70.

Beveik dvi minutes trukusį taškų badą nutraukė Chriso Joneso techninė pražanga. Jordanas Loydas realizavo baudos metimą ir sušvelnino svečių deficitą (71:75). Vis tik iš karto kamuolį gavusi „Crvena Zvezda“ rezultatyvaus išpuolio nesurengė ir tai buvo viskas, ką Serbijos klubui pavyko išpešti iš šios situacijos.

Tuo metu kitoje aikštelės pusėje Bryantas smeigė dar vieną tolimą metimą ir galutinai palaidojo „Crvena Zvezda“ viltis – 78:71.

Nugalėtojų gretose geriausiai pasirodęs Scottie Wilbekinas per 29 minutes pelnė 23 taškus (2/6 dvit., 4/7 trit., 7/8 baud.), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 pražangas, 2 sykius suklydo bei surinko 26 naudingumo balus.

„Maccabi“: Scottie Wilbekinas 23 (2/6 dvit., 4/7 trit.), Elijah Bryantas 16 (3/5 trit.), Othello Hunteris 13 (6/7 vit., 10 atk. kam., 24 naud. bal.).

„Crvena Zvezda“: Jordanas Loydas 24 (4/9 dvit., 3/7 trit.), Dejanas Davidovacas 14 (10/10 baud.), Johnny O‘Bryantas 13 (5/9 dvit., 0/4 trit.).