Nuotr.: Scanpix
Nuotr. Scanpix

Ketvirtąją pergalę pajėgiausiame Senojo žemyno turnyre iškovojo Atėnų „Panathinaikos“ (4-7).

14
21
100%
7/7
6

Graikai išvykoje 80:77 (18:22, 12:20, 24:18, 26:17) parklupdė Milano „Armani Exchange“ (6-4) krepšininkus

Likus 3 minutėms Kevinas Punteris smeigė tritaškį, Shavonas Shieldsas pridėjo dvi taiklias baudas ir išvedė „Armani Exchange“ į priekį (75:70). Netrukus Nemanja Nedovičius bei Ioannis Papapetrou smeigė po tritaškį ir likus minutei „Pao“ pirmavo (76:75).

Kitoje atakoje Shieldsas atsakė dvitaškiu (77:76), Georgios Papagiannis įdėjo iš viršaus (78:77), šeimininkai buvo netikslūs, o pražanga sustabdytas Nedovičius realizavo tik vieną baudą (79:77). Paskutinis Shieldso metimas buvo netikslus ir graikai šventė pergalę.

Nugalėtojų gretose naudingiausiai rungtyniavo Kostas Mitoglou. Puolėjas per 17 minučių 14 taškų (7/7 dvit.), atkovojo 6 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir surinko 21 naudingumo balą.

„Armani Exchange“ nuo pralaimėjimo neišgelbėjo Malcolmas Delaney, kuris per 30 minučių įmetė 14 taškų (3/6 dvit., 1/3 trit., 5/5 baud.), atkovojo 3 bei perėmė 2 kamuolius ir surinko 16 naudingumo balų.

Dvikovą geriau pradėjo šeimininkai, kurie po Kevino Punterio dvitaškio susikrovė ankstyvą 9 taškų persvarą (18:9). Georgios Vovoro auklėtiniams pavyko stabilizuoti situaciją – per likusį pirmojo kėlinio laiką graikai spurtavo 7:2 ir po Shelvino Macko baudos metimo priartėjo iki 4 taškų (18:22).

Antrajame kėlinyje sėkminga atkarpa atsakė Milano ekipa, kuri pelnė 7 taškus be atsako ir po Delaney taiklių baudų įgijo 15 taškų pranašumą (40:25). Ketvirtį taikliu dvitaškiu užbaigė Papagiannis (30:42).

Po ilgosios pertraukos Shieldsas tritaškiu atstatė italų persvarą iki 10 taškų (53:43), tačiau 24 taškus per trečiąjį kėlinį surinkusi „Pao“ spurtavo 7:2 ir po Papagiannio dvitaškio perkirpo deficitą perpus (50:55).

Lemiamą rungtynių ketvirtį lyg ant sparnų pradėjo svečiai, kurie surengė spurtą 8:2 ir po Mitoglou dvitaškio išlygino rezultatą (62:62).

„Armani Exchange“: Kevinas Punteris 16 (1/4 trit.), Malcolmas Delaney 14 (5/5 baud.), Shavonas Shieldsas 13, Zachas LeDay 10 (5 atk. kam.), Kyle‘as Hinesas 9.

„Panathinaikos“: Nemanja Nedovičius 16 (4 rez. perd.), Ioannis Papapetrou (5 atk. kam.) ir Kostas Mitoglou (6 atk. kam.) po 14, Aaronas White‘as 9 (10 atk. kam.), Shelvinas Mackas (5 rez. perd.) ir Georgios Papagiannis (5 atk. kam.) po 8.

Atrinkti (0) Visi (3)
As
Nieko nesuprantu barsa gauna nuo asvel. Alba laimi prieš valencija ir čia dar Atėnai laimi prieš milana...
2020-12-04
-3
Haha
Ko tu nesupranti, žiūrėk kaip laimėjo.
2020-12-04
-1
vel milanas kaip ir pries zalgiri atsipalaidavo turedami persvara, tik sikart ir prapiso rungtynes. Kaip ir sakiau, messina yra ziauriai pervertintas treneris.