Nuotr.: Imago images – Scanpix
Nuotr. Imago images – Scanpix

Šeštąją pergalę pajėgiausiame Senojo žemyno turnyre iškovojo Roko Giedraičio ir Tado Sedekerskio atstovaujama Vitorijos „Baskonia“ (6-5).

18
20
7
3

Duško Ivanovičiaus auklėtiniai išvykoje 77:59 (17:20, 25:17, 21:13, 14:9) įveikė Stambulo „Anadolu Efes“ (6-5).

Starto penkete dvikovą pradėjęs Giedraitis per 29 minutes pelnė 7 taškus (2/3 dvit., 1/4 trit.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei surinko 14 naudingumo balų.

Kitas „Baskonia“ lietuvis Sedekerskis rungtynėse taip pat pasirodė nuo pradžių. Puolėjas per 22 minutes surinko 4 taškus (1/3 dvit., 0/1 trit., 2/2 baud.), atkovojo 7 bei perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 7 naudingumo balus.

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, kurie po Chriso Singletono tritaškio įgijo 3 taškų persvarą (16:10). Antrajame kėlinyje baskai perėmė iniciatyvą, surengė atkarpą 8:0 ir po Tonye Jekiri dvitaškio turėjo 4 taškų pranašumą (34:30).

Po ilgosios pertraukos Vitorijos ekipa pratęsė sėkmingą pasirodymą, startavo atkarpa 9:2 ir po Achille'o Polonaros tolimo šūvio nutolo per 12 taškų (51:39).

Ketvirtajame kėlinyje baskai pribaigė varžovus spurtu 9:0 ir po Pierrios Henry dvitaškio nutolo nepavejamai (72:50).

Nugalėtojų gretose naudingiausiai rungtyniavo Alecas Petersas, kuris per 30 minučių pelnė 18 taškų (4/7 dvit., 3/7 trit., 1/1 baud.), atkovojo 7 bei prarado 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 20 naudingumo balų.

„Anadolu Efes“: Shane‘as Larkinas 8 (0/5 dvit., 2/6 trit., 5 rez. perd., 5 kld.), Adrienas Moermanas (5 atk. kam.) ir Sertačas Šanli po 7.

„Baskonia“: Alecas Petersas 18 (7 atk. kam.), Achille'as Polonara (3/3 trit., 6 atk. kam.) ir Youssoupha Fallas po 12, Pierria Henry 11 (5 rez. perd., 5 kld.), Tonye Jekiri 8 (8 atk. kam.).