Nuotr.: SIPA – Scanpix
Nuotr. SIPA – Scanpix

Devintąjį pralaimėjimą Eurolygoje patyrė Rimo Kurtinaičio treniruojamas Maskvos srities „Chimki“ (2-9).

18
22
2
50%
3/6

Rusijos klubas išvykoje 77:80 (22:15, 18:28, 24:21, 13:16) nusileido Miuncheno „Bayern“ (8-4) krepšininkams.

Po šio pralaimėjimo „Chimki“ su 2 pergalėmis ir 9 pralaimėjimais išlieka turnyrinės lentelės dugne.

Iki rungtynių pabaigos likus 4 minutėms po Wade'o Baldwino dvitaškio su pražanga vokiečiai išlygino rezultatą (71:71).

Likus 42 sekundėms Nickas Weileris-Babbas realizavo abi baudas ir išvedė šeimininkus į priekį (78:77). Kitoje atakoje Aleksejus Švedas buvo netikslus iš toli, Weileris-Babbas realizavo abi baudas, o paskutinis Grego Monroe tritaškis skriejo pro šalį.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Paulas Zipseris. Aukštaūgis per 32 minutes pelnė 18 taškų (3/4 dvit., 3/6 trit., 3/5 baud.), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 22 naudingumo balus.

„Chimki“ nuo pralaimėjimo neišgelbėjo rezultatyvus Švedo žaidimas. Gynėjas per 27 minutes pelnė 20 taškų (3/7 dvit., 4/7 trit., 2/3 baud.), atliko 9 rezultatyvius perdavimus, 3 sykius suklydo bei surinko 23 naudingumo balus.

Rungtynes geriau pradėjo svečiai iš Rusijos ir po Monroe dvitaškio sukrovė savo ekipai 9 taškų pranašumą. Tuomet Andrea Trinchieri auklėtiniai atsakė galinga atkarpa 15:0 ir po Nihado Djedovičiaus tolimo šūvio „Bayern“ buvo priekyje (43:38).

Trečiajame kėlinyje ant parketo vyravo lygi kova ir nė vienai komandai nepavyko susikrauti apčiuopiamo pranašumo. Paskutinėmis ketvirčio sekundėmis Devinas Bookeris pelnė dvitaškį, taip išlygindamas rungtynių rezultatą (64:64).

„Bayern“: Wade‘as Baldwinas 19 (5 rez. perd.), Paulas Zipseris 18 (3/6 trit.), Vladimiras Lučičius 10 (4 atk. kam., 3 rez. perd., 3 per. kam.), Nihadas Djedovičius 9 (4 rez. perd.).

„Chimki“: Aleksejus Švedas 20 (8 atk. kam., 9 rez. perd.), Gregas Monroe 18, Janis Timma 10 (2/6 trit., Devinas Bookeris 9, Jordanas Mickey 8 (10 atk. kam.).

Atrinkti (0) Visi (13)
Aiškiaregis
Labai džiaugiuosi, kad stalius ir Chimki pralaimėjo. Laukiu kada stalių išpirdolins į Rokelių kaimą pakaunėje. Staliui už Žalgirio įžeidimą niekados neatleisime- jis Žalgiryje nepageidaujamas asmuo. Taiką , staliau, pradėjo žiauriai nugarą skaudėti? Nesinervink, rusai jau nusprendė kuo tave pakeis. ...
As
Basketnews. Jūs rimtai su antrastem tvarkitikes kos dar krachas? Chimki ne 100 pts pasileido ir dar su karsciause komanda žaidė ir tik 3taskais skaičiau progresas kai bebūtų.
2020-12-05
+1
Zzz
ponas Kurtinaiti, idomu kas blogiau gauti -20 nuo Alba ar esant 1.5 turint kamuoli ir turint -3 pries Bayern paimti minutes pertraukele braizant ten ant lentos bbukus ir pzduts( o ka daugiau?) duoti ismesti kamuoli briaunai Karasiov kuris vos vos sugebejo ismesti kamuoli is uzribio kuri pagavo ir trapaka sveite Monroe, Gregor Monroe :DDDD. Turint bent lasa savigarbos, bet kuris asmuo ne Trinchieri link eitu kumstuka duoti ir su pergalve pasveikinti, o begtu per visa aikste link Karasiov ir isvisos smarves duotu tam i snuki i jo tupa pragerta snuki, kad tas keturiom begtu pas savo tatuka ir gyvenime nesirodytu aikstelei, o po to toki pati Monroe, kad flashback is vergvaldziu laiku sugriztu jam. Vienintelis pozytivas ,kad ponas Kurtinaitis privercia ziureti Khimki rungtynes, kiekviena karta idomu ant kiek dar gali Khimki degraduoti :DDD
2020-12-04
-7
As
Jaigu tau smagu žiūrėt į degraduojancia komanda sveinu. Man chimki tik pinigų krepsas, kuri ciulpe visi tarp jų ir kurtis :( Kad ir kaip gerpciau kurti nebeturi jis kiaušinių, jaigu nevaldo komando nh nepastrauje ir tęse ta parodija .