Septintąją pergalę Eurolygos turnyre iškovojo Madrido „Real“ (7-5).

19
29
4
6

Pablo Laso auklėtiniai namuose 91:84 (19:26, 21:24, 21:20, 30:14) parklupdė Vilerbano ASVEL (3-7) krepšininkus.

Iki rungtynių pabaigos likus 4 minutėms Sergio Llulas bei Fabianas Causeur sumetė baudas, Llullas įsmeigė fantastišką tritaškį, Walteris Tavaresas pridėjo dvitaškį ir „Real“ perėmė rungtynių kontrolę (84:79).

Likus minutei Trey Thompkinsas pelnė dvitaškį (86:80), Charlesas Kahudi atsakė baudų metimais, tačiau šaltakraujiškai baudas realizavęs Llullas įtvirtino „Real“ pergalę (88:82).

Naudingiausiai Karališkojo klubo gretose rungtyniavo Tavaresas. Aukštaūgis per 30 minučių pelnė 19 taškų (7/8 dvit., 5/6 baud.), atkovojo 6 kamuolius, blokavo 4 metimus bei surinko 29 naudingumo balus.

T.J. Parkerio auklėtinių nuo pralaimėjimo neišgelbėjo Norrisas Cole'as. NBA čempionas per 28 minutes pelnė 21 tašką (4/9 dvit., 3/5 trit., 4/4 baud.), atkovojo 4 bei prarado 2 kamuolius ir surinko 20 naudingumo balų.

Rungtynes geriau pradėjo svečiai iš Vilerbano, kurie spurtavo 7:0 ir po Moustapha Fallo dvitaškio turėjo 9 taškų pranašumą (26:17). Antrajame kėlinyje solo pasirodymą surengė Llullas, kuris susmeigė 3 tritaškius per 48 sekundes ir priartino ispanus iki 3 taškų (32:35).

Sėkmingą atkarpą prieš ilgąją pertrauką sužaidė ASVEL ir po Guerschono Yabusele dvitaškio paskutinėmis sekundėmis atstatė pusiausvyrą iki 10 taškų (50:40).

Trečiajame kėlinyje Laso auklėtiniai stengėsi nepaleisti svečių, tačiau pastariesiems niekaip nepavyko priartėti. Po Llullo tritaškio ketvirčio pabaigoje „Real“ sušvelnino deficitą iki 9 taškų (61:70).

Ketvirtajame kėlinyje ispanus pažadino Rudy Fernandezo du tolimi metimai paeiliui, po kurių ispanai jau kvėpavo ASVEL krepšininkams į nugaras (67:70).

„Real“: Walteris Tavaresas (6 atk. kam., 4 blk.) ir Sergio Llullas (5/6 trit.) po 19, Fabienas Causeur 12, Trey Thompkinsas ir Rudy Fernandezas po 8, Gabrielis Deckas 7.

ASVEL: Norrisas Cole'as (3/5 trit.) ir Guerschonas Yabusele (3/6 trit., 7 atk. kam.) po 21, Davidas Lighty 13, Allerikas Freemanas 11.