Nuotr.: Imago Images – Scanpix
Nuotr. Imago Images – Scanpix

Penktadienio vakarą Rimo Kurtinaičio vadovaujamos Maskvos srities „Chimki“ komandos sudėtyje pirmąjį kartą šį sezoną buvo visi krepšininkai, tačiau to nepakako – Rusijos klubas svečiuose 77:80 turėjo pripažinti Miuncheno „Bayern“ triumfą.

18
22
50%
3/6
2

„Chimki“ išbarstė antrajame kėlinyje turėtą 15 taškų pranašumą (32:17) ir taip patyrė trečiąjį pralaimėjimą iš eilės.

„Rungtynės buvo sunkios. Abi komandos žaidė gerai, aišku, mes kelis kartus atlikome prastus sprendimus, – apie nesėkmę kalbėjo Kurtinaitis. – Abi komandos buvo bonuse ir mums reikėjo daugiau agresyvumo, ypatingai mūsų žemesniems krepšininkams, kuomet jie atsidurdavo prieš varžovų aukštaūgius. Galėjome išprovokuoti pražangas ir eiti mesti baudų metimus, tačiau nepriėmėme teisingų sprendimų.

Tai buvo pirmosios šio sezono rungtynės, kuriose turėjome pilną sudėtį. Stefanas Jovičius žaidė pirmąjį mačą per 9 mėnesius, tad, be abejo, jis nėra idealios formos, bet sužaidė gerai ir mums labai padėjo. Turime gerą sudėtį ir gerus žaidėjus, mums tiesiog reikia kelių pergalių ir susigrąžinsime pasitikėjimą.“

„Chimki“ gretose pagrindinis įžaidėjas Jovičius Eurolygoje pastarąsias rungtynes žaidė kovo 6-ąją. Po ilgos pertraukos į aikštę grįžęs krepšininkas per 24 minutes pelnė 6 taškus, atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 10 naudingumo balų.

„Chimki“ su 2 pergalėmis ir 9 pralaimėjimais Eurolygoje užima paskutinę, aštuonioliktąją vietą.

Kitą savaitę „Chimki“ Eurolygoje sužais du mačus. Ekipa antradienį namie priims Milano „Armani Exchange“, o penktadienį taip pat savoje aikštėje susitiks su Maskvos CSKA.