Nuotr.: G. Šiuparys
Nuotr. G. Šiuparys

Iš COVID-19 žabangų išsivadavusi „Šiaulių“ (2-3) komanda po mėnesio pertraukos pergalingai sugrįžo į „Huawei Moterų lygos“ kovas. Romualdo Petronio auklėtinės namų susitikime 91:56 (19:14, 20:13, 29:15, 23:14) atlaikė Vilniaus „Kibirkšties-VKM“ (0-6) krepšininkių mestą iššūkį.

18
26
89%
8/9
7

Antrajame ketvirtyje pamažu atitrūkti mėginusios šeimininkės įgijo aštuonių taškų persvarą (24:16), bet tuoj pat sulaukė vilniečių atsako. Jos spurtavo 7:0 ir priartėjo per tašką (23:24). Per šią atkarpą techninėmis pražangomis buvo nubausti Goda Kuzminskytė ir treneris Petronis.

Visgi po to „Kibirkšties-VKM“ komanda per kiek daugiau nei dvi minutes nepelnė nė taško, o tuo pasinaudojusius šiaulietės surinko 8 taškus paeiliui bei susikrovė dviženklį pranašumą (39:27).

Tokia pat atkarpa 8:0 „Šiauliai“ startavo trečiajame kėlinyje ir buvo priekyje 20 taškų (47:27).

Nugalėtojų gretose ryškiausiai spindėjusi Davida Dale per 27 minutes įmetė 18 taškų (5/7 dvit., 0/4 trit., 8/9 baud.), perėmė 7 ir atkovojo 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus suklydo bei surinko 23 naudingumo balus.

„Šiaulių“ komandoje debiutavusi Jacqueline Benitez rungtyniavo 25 minutes, pelnė 13 taškų (2/6 dvit., 1/7 trit., 6/6 baud.), sugriebė 6 ir perėmė 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, prarado 2 kamuolius ir užfiksavo 13 naudingumo balų.

Arti dvigubo dublio balansavusios Enrika Matiukaitė surinko 13 taškų ir 9 atkovotus kamuolius, Goda Kuzminskytė pasižymėjo 9 taškais bei sugriebė 10 kamuolių, o Urtė Bukauskaitė pelnė 11 taškų ir atkovojo 9 kamuolius.

„Kibirkšties-VKM“ ekipoje per žingsnį nuo dvigubo dublio buvo Urtė Sirtautaitė, įmetusi 10 taškų bei sugriebusi 9 kamuolius.

„Šiauliai“: Davida Dale 18 (7 per. kam.), Enrika Matiukaitė (9 atk. kam.) ir Jacqueline Benitez (3/13 metimai) – po 13, Ieva Šerpytytė 12, Urtė Bukauskaitė 11 (9 atk. kam.).

„Kibirkštis-VKM“: Emilija Grigaliūnaitė 12, Dominyka Gerkytė (8 kld.) ir Ugnė Sirtautaitė (9 atk. kam.) – po 10.