Nuotr.: ITAR-TASS – Scanpix
Nuotr. ITAR-TASS – Scanpix

Įspūdingą pasirodymą surengęs Adas Juškevičius atvedė Permės „Parma“ (3-3) į sensacingą pergalę VTB Vieningoje lygoje.

Daugiausia pataiko: Will Cummings

Lietuvis sumetė 33 taškus, o Kazio Maksvyčio auklėtiniai namie 84:81 (20:21, 25:15, 14:26, 25:19) parklupdė Mindaugo Kuzminsko vedamą Krasnodaro „Lokomotiv“ (6-3) ir nutraukė trijų pralaimėjimų seriją.

Juškevičius per 29 minutes įmetė 7 iš 10 dvitaškių, 4 iš 8 tritaškių, 7 iš 8 baudų, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį bei surinko 30 naudingumo balų.

Trečiajame kėlinyje sprogęs Kuzminskas sumetė 17 iš 24 taškų. Bendrai puolėjas pataikė 2 iš 4 dvitaškių, 5 iš 9 tritaškių, 5 iš 6 baudų, atkovojo 4 kamuolius, 3 sykius suklydo, išprovokavo 5 pražangas ir užfiksavo 19 naudingumo balų.

Kitas „Parma“ lietuvis Eigirdas Žukauskas per 29 minutes pelnė 10 taškų (1/2 dvit., 2/7 trit., 2/2 baud.), atkovojo 7 kamuolius ir įsirašė 11 naudingumo balų.

Mantas Kalnietis nebuvo registruotas rungtynėms.

„Parma“ ekipai tai buvo trečioji pergalė per šešis turus. Viena jų pasiekta pirmajame sezono mače buvo pasiekta prieš Maskvos CSKA.

„Parma“: Adas Juškevičius 33 (4/8 trit.), Mareks Mejeris 14 (7 atk. kam.), Eigirdas Žukauskas 10.

„Lokomotiv“: Mindaugas Kuzminskas 24 (5/9 trit.), Jordanas Crawfordas 17 (3/9 trit.), Willas Cummingsas 12, Reggie Lynchas 10 (8 atk. kam.).