Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS

Į Klaipėdą varžovo teisėmis grįžęs Gytis Masiulis tritaškiais baudė savo buvusią komandą ir padėjo Panevėžio „Lietkabeliui“ (6-2) pratęsti pergalių seriją LKL iki šešių iš eilės.

Fotogalerija

Nenado Čanako auklėtiniai uostamiestyje 90:80 (24:22, 13:18, 28:23, 25:17) susitvarkė su Klaipėdos „Neptūno“ (3-7) krepšininkais, kuriems tai buvo septintasis pralaimėjimas per paskutines aštuonerias rungtynes.

Masiulis per 31 minutę susmeigė 6 iš 9 tritaškių bei surinko 22 taškus, 7 atkovotus kamuolius ir 29 naudingumo balus.

„Lietkabelio“ gretose debiutavęs Džordže Gagičius trečiajame kėlinyje per minutės atkarpą užsidirbo dvi nesportines pražangas ir buvo diskvalifikuotas iš rungtynių.

Serbas iš viso žaidė 10 minučių, per kurias pasižymėjo 6 taškais (3/7 dvit.), 2 atkovotais kamuoliais, 2 klaidomis bei surinko 0 naudingumo balų.

Po Beno Griciūno pataikytų baudų metimų „Neptūnas“ trečiajame ketvirtyje buvo priekyje septyniais taškais – 44:37, tačiau kitoje atakoje Vytenis Lipkevičius įsmeigė tritaškį, Masiulis pridėjo du taškus bei neleido šeimininkams įsibėgėti – 42:44.

Masiulio nesulaikęs „Neptūnas“ trečiajame kėlinyje praleido tris puolėjo tolimus metimus iš eilės, o po Pauliaus Valinsko individualios devynių taškų atkarpos „Lietkabelis“ minimaliai pirmavo – 65:63.

Ketvirtąjį ketvirtį panevėžiečiai pradėjo spurtu 11:1 ir kontroliavo situaciją – 76:64.

„Lietkabelio“ krepšininkai į „Neptūno“ krepšį susmeigė 13 tritaškių iš 26 bandymų (50 proc.), kai šeimininkai pasižymėjo 7 tolimais metimais iš 22 mėginimų (31 proc.).

„Neptūnas“: Benas Griciūnas 17 (7 rez. perd., 4 atk. kam.), Evaldas Šaulys 15 (3/5 trit.), Martynas Mažeika 11.

„Lietkabelis“: Gytis Masiulis 22 (6/9 trit.), Paulius Valinskas 15, Kyle'as Vinalesas 14 (6 rez. perd., 4 kld.), Margiris Normantas 12.