Nuotr.: BasketNews.lt/V.Mikaitis
Nuotr. BasketNews.lt/V.Mikaitis

Triuškinamą deficitą panaikinusi Izmiro „Petkim Spor“ (5-6) komanda su Kęstučiu Kemzūra priešakyje kibo į atlapus galingajai Stambulo „Anadolu Efes“ (10-0), bet pergalės iškovoti nepavyko.

Daugiausia pataiko: Tibor Pleiss

Kemzūros vadovaujama ekipa savo aikštėje po atkaklios kovos pralaimėjo 71:75 (20:30, 10:18, 23:12, 18:15).

Prasidėjus paskutinei „Petkim Spor“ atsilikinėjo tik tašku, bet tada praleido Dogušo Balbay tritaškį – 69:73.

Po minutės pertraukėlės Kemzūros komanda prasižengė puolime, pražanga sustabdytas Bryantas Dunstonas prametė abi baudas ir Izmiro klubas dar turėjo šansą kabintis.

Ianas Hummeris perpus sumažino šeimininkų atsilikimą – 71:73, Shane'as Larkinas realizavo baudų metimus – 75:71, tačiau tuomet Kemzūros auklėtiniai nesugebėjo išsimesti kamuolio iš už šoninės linijos per penkias sekundes ir rungtynių nugalėtojas tapo visiškai aiškus – 75:71.

„Petkim Spor“ lietuvis Šarūnas Vasiliauskas nebuvo registruotas rungtynėms. Gynėjas dėl sveikatos problemų negalėjo atvykti į Lietuvos rinktinės stovyklą lapkričio mėnesio langui.

„Anadolu Efes“ šeimininkus 20-ies taškų persvara triuškino pasitikdami ilgąją pertrauką (24:44).

„Petkim Spor“: Kendrickas Ray (6 atk. kam., 6 rez. perd.) ir Ianas Hummeris – po 13 (7 rez. perd., 5 atk. kam.), Boranas Guleris 12.

„Anadolu Efes“: Bryantas Dunstonas 18, Rodrigue Beaubois ir Ahmetas Tunceras – po 10.