Nuotr.: Zuma Press - Scanpix
Nuotr. Zuma Press - Scanpix

Draganas Benderis spindėjo ryškiausiomis spalvomis ir padėjo Tel Avivo „Maccabi“ (5-1) susikrauti triuškinamą persvarą, tačiau atsipalaidavę Ioanno Sfairopoulo auklėtiniai vos nenudegė.

Daugiausia pataiko: Ante Zizic

„Maccabi“ Izraelio pirmenybių išvykos mače po atkaklios kovos ketvirtajame kėlinyje 65:58 (22:10, 20:15, 9:22, 14:11) pranoko Ness Zionos „Ironi“ (1-4) ekipą.

Benderis per 24 minutes įmetė 19 taškų (2/3 dvit., 3/6 trit., 6/6 baud.), atkovojo 11 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pražangas, 3 kartus prasižengė ir surinko 31 naudingumo balą.

Ante Žižičiui iki dvigubo dublio pritrūko vieno atkovoto kamuolio – 12 taškų ir 9 atkovoti kamuoliai.

Tyleriui Dorsey trečiojo ketvirčio pradžioje pataikius iš toli, „Maccabi“ buvo priekyje 45:25, tačiau svečiai per kėlinį surinko 9 taškus, praleido 22 ir šeimininkai priartėjo 47:51.

Svarstyklės į „Ironi“ pusę pakrypo ketvirtajame ketvirtyje, kada Nimrodas Levi įmetė dvitaškį – 54:53, bet tuomet „Maccabi“ atsakė aštuoniais taškais paeiliui ir po Benderio tritaškio vėl susigrąžino kontrolę į savo rankas – 61:54.

Šeštadienio rungtynėse Tel Avivo ekipa 76:79 gavo niuksą nuo Holono „Hapoel“ ekipos ir patyrė pirmąją nesėkmę.

„Ironi“: Talas Dunne'as ir Kwanas Cheathamas (11 atk. kam.) – po 11, Patrickas Milleris 10.

„Maccabi“: Draganas Benderis 19 (11 atk. kam.), Tyleris Dorsey 16, Ante Žižičius 12 (9 atk. kam.), Chrisas Jonesas 10 (6 rez. perd., 5 atk. kam., 4 per. kam., 4 kld.).

Pagal fizinius duomenis galejo isitvirtint NBA lygoje, bet jis kaip Kuzminskas...tiesiog ne tas charakteris kad zmogus galetu save motyvuot ilgiems auksto lygio sezonams NBA lygoje. Geriau tokiems zaidejams Europa, kur per vienas rungtynes yra pajebat, kitose pasistengia, nes zino kad vien del ju talento jiems bus duodama minuciu zaist, o Amerikoje tokius siustu nafik i G lyga nematydami tinkamu rezultatu.