Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Emocijų kupiname Eurolygos mače Valensijoje pergale džiaugėsi Sankt Peterburgo „Zenit“ (7-3) krepšininkai – 85:72 (16:12, 17:27, 32:21, 20:12).

12
24
80%
4/5
12

Xavi Pascualio auklėtiniai mačo kontrolę perėmė po pertraukos, kai kėlinį pradėjo spurtu 7:0 (40:39), o prieš lemiamą ketvirtį „Valencia“ (7-5) turėjo 5 taškų deficitą – 60:65.

Aukščiausias įtampos taškas rungtynėse buvo pasiektas likus pustrečios minutės – Samas Van Rossomas pelnė du taškus (72:75), tačiau kitoje aikštelės pusėje prasižengė prieš Keviną Pangosą.

Po užfiksuotos pražangos belgas pradėjo apeliuoti į arbitrų sprendimą, o už tai buvo nubaustas technine nuobauda. Negana to, savo pretenzijas pradėjo reikšti Nikola Kaliničius, kuris taip pat iš pradžių buvo nubaustas technine pražanga, o aistroms nenurimus – ir diskvalifikacine.

Prie baudų metimo linijos stojęs Pangosas realizavo tris metimus iš keturių (78:72), o galutinį tašką rungtynėse padėjo K.C. Riverso dvitaškis – 80:72.

Svečius į priekį tempęs Pangosas surinko dvigubą dublį – 12 taškų (1/2 dvit., 2/4 trit., 4/5 baud.), 12 rezultatyvių perdavimų ir 24 naudingumo balai per 29 minutes.

Naudingu žaidimu išsiskyrė ir Artūras Gudaitis. Lietuvis per 19 minučių pelnė 8 taškus (4/5 dvit.), atkovojo 3 kamuolius, 4 sykius prasižengė ir surinko 9 naudingumo balus.

„Valencia“: Bojanas Dubljevičius 18 (7/9 dvit.), Guillemas Vivesas 10, Samas Van Rossomas 9.

„Zenit“: Austinas Hollinsas 20 (4/7 trit., 22 naud. bal.), Alexas Poythressas (6/9 dvit.), Willas Thomasas ir Kevinas Pangosas (12 rez. perd., 24 naud. bal.), Mateušas Ponitka 10.