Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Donatas Motiejūnas sužaidė geriausias sezono rungtynes Kinijoje, o jo atstovaujama Sindziango „Flying Tigers“ (11-5) iškovojo pergalę.

Gimimo vieta: Kaunas, Lietuva

Lietuvio ekipa Džudzi mieste vykstančiame burbule 118:111 (29:18, 26:32, 32:32, 31:29) pranoko Kinijos pirmenybių lyderius Liaoningo „Flying Leopards“ (14-2).

Motiejūnas per 41 minutę pelnė 26 taškus (11/18 dvit., 0/1 trit., 4/8 baud.), sugriebė 16 ir perėmė 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą bei 2 sykius suklydo.

26 taškai – pakartotas Motiejūno rekordas šiame sezone, o 16 atkovotų kamuolių – naujasis šio sezono rekordas.

Nugalėtojų ekipoje dar įspūdingiau pasirodė Qi Linas, kuris per 39 minutes surinko 38 taškus (3/5 dvit., 10/12 trit., 2/2 baud.), 5 rezultatyvius perdavimus bei 4 atkovotus kamuolius.

„Flying Leopards“ gretose ryškiausiai spindėjo praeityje NBA žaidęs O.J. Mayo, kuris per 38 minutes įmetė 32 taškus (8/11 dvit., 4/7 trit., 4/5 baud.), atkovojo 4 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei 3 sykius suklydo.

„Flying Leopards“: O.J. Mayo 32 (8/11 dvit., 4/7 trit.), Zhangas Zhenlinas 23 (5/8 trit.), Guo Ailunas 21 (6/9 dvit., 1/6 trit.), Hangas Dejunas 13 (5/9 dvit., 10 atk. kam.), Zhao Jiwei 12.

„Flying Tigers“: Qi Linas 38 (10/12 trit.), Zhou Qi 28 (10/16 dvit., 15 atk. kam.), Donatas Motiejūnas 26 (11/18 dvit., 16 atk. kam.), Tangas Caiyu 12.

Atrinkti (0) Visi (10)
NIEKAM NEĮDOMŪS FAKTAI
2020-12-09
-3
Kvietimas
Norit kaupt pinigėlius nieko neinvestavę,tik sugaišdami kelias sekundes per dieną? Junkitės prie manęs ir mano komandos. minepi.com/pajarolt Į invitation code laukelį suveskite pajarolt Tai virtualūs pinigai,kitąmet jau išeisiantys į rinką. Paskubėkite kol dar turime galimybę jungtis prie pasaulinio projekto. Jau prisijungė 10+ milijonų žmonių iš viso pasaulio. Išsamesnė info prisijungus. Laukiu jūsų savo komandoje. Sėkmės ir iki ;)