Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Manto Kalniečio ir Mindaugo Kuzminsko atstovaujama Krasnodaro „Lokomotiv“ (7-2) iškovojo septintąją pergalę Europos taurės C grupės varžybose.

23
27
78%
7/9
13

Jevgenijaus Pašutino auklėtiniai išvykoje 106:100 (26:30, 30:24, 28:27, 22:17) nugalėjo Andoros „MoraBanc“ (2-4) krepšininkus.

Kuzminskas buvo antras pagal naudingumą Rusijos ekipoje. Lietuvis per 33 minutes pelnė 17 taškų (6/8 dvit., 1/3 trit., 2/2 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, 2 sykius suklydo ir surinko 24 naudingumo balus.

Kalnietis ir vėl spindėjo rezultatyviais perdavimais. Įspūdingą sportinę formą šį sezoną demonstruojantis įžaidėjas per 27 minutes pelnė 7 taškus (2/3 dvit., 1/3 trit.), atkovojo ir prarado po 2 kamuolius, atliko 12 rezultatyvių perdavimų bei surinko 15 naudingumo balų.

Iki rungtynių pabaigos likus 8 minutėms, Andoros klubo gynėjas Davidas Linekas pataikė dvitaškį ir komandas skyrė vos 1 taškas (85:86).

Netrukus Pašutino auklėtiniai surengė sėkmingą atkarpą ir likus 2 minutėms po Kevino Hervey dvitaškio nutolo per 8 taškus (100:92). Šios persvaros šeimininkams per likusį laiką likviduoti nepavyko ir „Loko“ šventė pergalę.

Su 7 pergalėmis ir 2 pralaimėjimais „Lokomotiv“ žengia antroje C grupės vietoje ir kartu su Bolonijos „Virtus“ yra užsitikrinusi vietą kitame pirmenybių etape.

Rungtynėms teisėjavo Gytis Vilius.

„Lokomotiv“: Kevinas Hervey (7/9 dvit., 13 atk. kam.) ir Jordanas Crawfordas po 23, Willas Cummingsas 20 (6/9 dvit.), Mindaugas Kuzminskas 17 (7 atk. kam.), Reggie Lynchas 9, Mantas Kalnietis (12 rez. perd.) ir Stanislavas Ilnickis po 7.

„MoraBanc“: Haukuras Palssonas 21 (5/10 trit.), Clevinas Hannah 18 (4/5 trit., 5 rez. perd.), Oriolas Pauli 13, Babatunde Olumuyiwa (10 atk. kam.) ir Jeremy Senglinas (5 rez. perd.) po 10, Badja Sy 9.