Nuotr.: Michele Nucci / IPA/IPA/SIPA-Scanpix
Nuotr. Michele Nucci / IPA/IPA/SIPA-Scanpix

Aštuntąją pergalę iš tiek pat galimų Europos taurėje iškovojo Bolonijos „Virtus“ (8-0).

15
15
50%
3/6
1

Aleksandro Džordževičiaus auklėtiniai išvykoje 74:68 (10:25, 12:15, 25:16, 27:12) palaužė „Monaco“ klubą (4-3).

Rungtynių pradžioje Bolonijos krepšininkai buvo pasiųsti į nokdauną ir prieš ilgąją pertrauką po Damieno Ingliso baudų metimų turėjo 19 taškų deficitą (21:40).

Po šalto dušo svečiams pavyko atsitiesti. Trečiojo kėlinio pabaigoje po Vince'o Hunterio dvitaškio skirtumas tapo vienženklis (47:56), o iki rungtynių pabaigos likus minutei Milošas Teodosičius tolimu metimu išlygino rezultatą (66:66).

Likus 24 sekundėms, rezultatas buvo lygus 68:68, tačiau Kyle'as Weemsas pasižymėjo dvitaškiu, Monako krepšininkai suklydo ir Teodosičius baudų metimais įtvirtino įspūdingu sugrįžimu pažymėtą pergalę (72:68).

Nugalėtojų gretose naudingiausiai rungtyniavo Julianas Gamble'as, kuris per 20 minučių pelnė 15 taškų (6/7 dvit., 3/6 baud.), atkovojo ir prarado po 2, perėmė 1 kamuolį bei surinko 15 naudingumo balų.

„Virtus“: Julianas Gamble‘as 15 (6/7 dvit.), Kyle‘as Weemsas 13, Milošas Teodosičius 12 (1/6 trit., 4 rez. perd.), Awudu Abassas 9, Gianpaolo Ricci 8.

„Monaco“: Dee Bostas 17 (4 rez. perd., 4/11 trit.), Marcosas Knightas 13 (7 rez. perd.), Mathiasas Lessortas 10, Jaleelas O'Brienas ir Nikola Rebičius po 8.