Paskutinę sekundę taikliu metimu pergalę Eurolygoje išplėšė „Valencia“ (8-5).

27
90%
9/10
8

Jaume Ponsarnau auklėtiniai namuose 76:74 (19:23, 21:15, 14:22, 22:14) parklupdė Stambulo „Anadolu Efes“ (7-6) krepšininkus.

Likus pusantros minutės rezultatas buvo lygus, tačiau Mike'as Tobey pelnė dvitaškį, metimą atsilošus pridėjo Derrickas Williamsas ir šeimininkai įgijo 4 taškų pranašumą (74:70).

Netrukus Vasilije Micičius atsakė tritaškiu (73:74), Valensijos ekipos ataka buvo netiksli, o likus 13 sekundžių pražanga sustabdytas Shane'as Larkinas pataikė vieną baudą ir išlygino rezultatą (74:74).

Paskutinėje atakoje kamuolys atsidūrė Klemeno Prepeličiaus rankose. Slovėnas atšokęs atgal išmetė tolimą dvitaškį, kuris pasisukiojęs ore kiaurai skrodė tinklelį ir šeimininkai šventė dramatišką pergalę (76:74).

Pergalingas Prepeličiaus metimas:

Valensijos klubą į pergalę atvedė Tobey, kuris per 21 minutę pelnė 21 tašką (9/10 dvit., 1/1 trit.), atkovojo 8 bei perėmė 1 kamuolį ir surinko 21 naudingumo balą.

„Anadolu Efes“ nuo pralaimėjimo neišgelbėjo Chrisas Singletonas. Aukštaūgis ant parketo praleido net 38 minutes, per kurias pelnė 12 taškų (3/5 dvit., 1/3 trit., 3/4 baud.), atkovojo 5 bei perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus blokavo varžovo metimą ir surinko 23 naudingumo balus.

Rungtynes geriau pradėjo svečiai, kurie po Larkino tritaškio įgijo 10 taškų pranašumą (17:7). Pirmojo kėlinio pabaigoje Valensijos krepšininkams pavyko atsitiesti ir po Tobey dvitaškio paskutinėmis sekundėmis priartėti iki 4 taškų (19:23).

Po mini atkarpos 6:2 antrajame ketvirtyje ir Williamso dvitaškio su pražanga rezultatas tapo lygus (25:25). Prieš ilgąją pertrauką Samas Van Rossomas smeigė tritaškį ir Ponsarnau auklėtiniai perėmė iniciatyvą (45:40).

Iki trečiojo kėlinio pabaigos likus 2 minutėms švieslentėje degė lygus rezultatas (54:54), tačiau Atamano auklėtiniai Ergino inicijavo spurtą 6:0 ir po Micičiaus tolimo šūvio pirmavo 6 taškais (60:54).

Lemiamą ketvirtį atkarpa 8:2 pradėjo šeimininkai ir po Nikola Kaliničiaus dvitaškio išlygino rezultatą (62:62). Likus 5 minutėms veteranas Fernando San Emeterio prasiveržimu suteikė savo komandai 2 taškų pranašumą (68:66).

„Valencia“: Mike'as Tobey 21 (9/10 dvit., 8 atk. kam.), Derrickas Williamsas 14, Bojanas Dubljevičius 8 (9 atk. kam.), Klemenas Prepeličius 7, Nikola Kaliničius 6.

„Anadolu Efes“: Jamesas Andersonas ir Vasilije Micičius (5 rez. perd., 5 kl.) po 16, Shane'as Larkinas 13 (6 rez. perd.), Chrisas Singletonas 12 (5 atk. kam.), Rodrigue'as Beaubois 8, Bryantas Dunstonas 7.

Atrinkti (0) Visi (4)
alioalio
siaip kas prajuokino,skelbiu tinklapii,dauguma kaunieciu siulo savo uzpakali,kad galetu paremti zalgiri....ziauru...ir nenuostabu kad kaune dauguma vyru vaiksto issiskiete
2020-12-11
-5
alioalio
nu cia tragiska pergale zalgiriui,jei dar jie svajoja apie top 8...ziauriu klounai dziaugesi pries pora savaiciu apie zalgirio 1 vieta...o dabar mazu maziausiai skirs 2 pergales nuo 8 vietos LMAO logiska kad po 20 el macu...zalgiris jau net netures sansu patekti i top 8
2020-12-10
-1
mod123
protingas tu😏 gal ir nepateks, o koks skirtumas😁 prisimink geriau, kiek pernai turejo pergaliu po pirmo rato, ogi lygiai 5, ir kur atsidure iki uzdarant sezona, ogi lygiai salia top 8, jei ne su zenit ir 7 vt butu buve...