Nuotr.: ZUMA PRESS – Scanpix
Nuotr. ZUMA PRESS – Scanpix

Sankt Peterburgo „Zenit“ (7-4) su Artūru Gudaičiu paskutinį kėlinį laimėjo 10 taškų persvara, tačiau to buvo negana. Rusijos klubas svečiuose 72:79 (21:24, 10:12, 11:23, 30:20) krito prieš Madrido „Real“ (8-5) ir šį sezoną patyrė pirmąją nesėkmę išvykoje.

11
26
3
100%
5/5

Prieš tai „Zenit“ svečiuose buvo laimėjusi visas 6 rungtynes.

Pralaimėjusiems Gudaitis per 14 minučių įmetė 2 taškus (1/5 dvit., 0/1 baudos), atkovojo 2 kamuolius, užsidirbo tris blokus, išprovokavo 2 pražangas bei surinko -2 naudingumo balus.

Trečiąjį kėlinį „Real“ pradėjo spurtu 20:3 ir turėtą 5 taškų persvarą padidino iki 22 taškų (56:34).

Iki mačo pabaigos likus 78 sekundėms „Zenit“ priartėjo iki 7 taškų deficito (66:73), bet kitoje atakoje Anthony Randolphas smeigė tritaškį ir nugalėtojas tapo aiškus.

Nugalėtojų gretose naudingiausiai žaidęs Walteris Tavaresas per 24,5 min. pelnė 11 taškų (3/9 dvit., 5/5 baudų), atkovojo 13 ir perėmė 3 kamuolius, blokavo 3 metimus bei įsirašė 26 efektyvumo balus.

Poythresso dėjimas:

„Real“: Alberto Abalde 16 (3/4 trit.), Anthony Randolphas 12, Nicolas Laprovittola ir Walteris Tavaresas (13 atk. kam., 3 bl., 26 naud. bal.) po 11, Trey Thompkinsas 10.

„Zenit“: Austinas Hollinsas 15, K.C. Riversas ir Kevinas Pangosas po 12, Billy Baronas 8.