Nuotr.: Imago images – Scanpix
Nuotr. Imago images – Scanpix

Devintąją pergalę Eurolygoje iškovojo Andrea Trinchieri treniruojama Miucnheno „Bayern“ (9-4), kuri namuose 76:62 (24:15, 18:10, 18:19, 16:18) susitvarkė su Vilerbano ASVEL (3-9).

17
21
100%
5/5
11

Po šio laimėjimo „Bayern“ įsitvirtino trečioje turnyrinės lentelės vietoje.

Vokietijos klubas antrojo kėlinio pradžioje jau turėjo 14 taškų persvarą (29:15), o ketvirčio pabaigoje pabėgo iki 17 taškų (42:25).

Antroje rungtynių pusėje ASVEL savo deficito iki vienženklio nesumažino ir patyrė trečiąją nesėkmę iš eilės.

Šioms rungtynėms teisėjavo lietuvis Jurgis Laurinavičius.

Nugalėtojams vidurio puolėjas Jalenas Reynoldsas per 24 minutes surinko dvigubą dublį – pelnė 17 taškų, atkovojo 11 kamuolių bei įsirašė 21 efektyvumo naudingumą.

Reynoldso dėjimas:

„Bayern“: Jalenas Reynoldsas 17 (11 atk. kam.), Nihadas Djedovičius ir Leonas Radoševičius po 11, Žanas Šiško 9, Wade'as Baldwinas, Paulas Zipseris ir JaJuanas Johnsonas po 7.

ASVEL: Allerikas Freemanas 12, Guerschonas Yabusele 10, Davidas Lighty 8, Charlesas Kahudi ir Moustapha Fallas (6 atk. kam.) po 6.