Nuotr.: AP-Scanpix
Nuotr. AP-Scanpix

Johnas Wallas ant parketo pasirodė po beveik dvejų metų pertraukos, DeMarcusas Cousinsas – po kiek daugiau nei vienerių, tačiau tokia pertrauka krepšininkams nesutrukdė sužaisti solidžiai.

Gimimo vieta: JAV

Hjustono „Rockets“ ikisezoninėse NBA rungtynėse išvykoje 125:104 (37:26, 31:22, 34:24, 23:32) sutriuškino Čikagos „Bulls“ ekipą, kuriai tai buvo pirmasis susitikimas po 9 mėnesių pertraukos.

Tarp rezultatyviausių buvęs Cousinsas per 15 minučių pelnė 14 taškų (2/3 dvit., 3/4 trit., 1/2 baud.), atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei blokavo 2 metimus.

Tuo metu Wallas per 19 sužaistų minučių prie pergalės pridėjo 13 taškų (5/7 dvit., 1/3 trit.), 9 rezultatyvius perdavimus, 5 atkovotus bei 2 perimtus kamuolius.

„Rockets“ į priekį pabėgo antrajame kėlinyje. Ericas Gordonas pataikė dvitaškį, Geraldas Greenas – tris tritaškius paeiliui, tikslų metimą pridėjo ir Wallas, o „Rockets“ spurtavo 13:4 bei įgijo 22 taškų persvarą – 64:42.

Visas rungtynes kontrolę savo rankose išlaikę Hjustono krepšininkai vienu metu buvo įgiję 32 taškų pranašumą (110:78).

„Bulls“ gretose rezultatyviausiai pasirodęs Coby White‘as per 23 minutes pelnė 15 taškų (3/7 dvit., 2/4 trit., 3/3 baud.), atliko 6 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 1 kamuolį bei 2 sykius suklydo.

Jamesas Hardenas „Rockets“ ekipai šiąnakt nepadėjo. Neseniai į Hjustoną sugrįžusi klubo žvaigždė turės pristatyti 6 neigiamus koronaviruso testus paeiliui ir tik tuomet galės prisijungti prie likusios komandos.

„Bulls“: Coby White‘as 15 (3/7 dvit.), Lauri Markkanenas 13 (3/5 trit.), Zachas LaVine‘as, Noah Vonleh ir Patrickas Williamsas (5/7 dvit.) po 12, Tomašas Satoransky 11.

„Rockets“: Bruno Caboclo 17 (5/8 trit.), Geraldas Greenas (3/6 trit.) ir Ericas Gordonas (5/6 dvit.) po 16, DeMarcusas Cousinsas 14 (3/4 trit.), Johnas Wallas 13 (5/7 dvit., 9 rez. perd.), Benas McLemore‘as 10.