Nuotr.: USA Today Sports-Scanpix
Nuotr. USA Today Sports-Scanpix

Šiąnakt startavo NBA ikisezoninės rungtynės, o jas sėkmingai pradėjo NBA čempionai Los Andželo „Lakers“.

Franko Vogelio auklėtiniai „Staples Center“ arenoje 87:81 (25:22, 18:24, 16:15, 28:20) palaužė „Clippers“ krepšininkus.

Mačo nugalėtojas sprendėsi pačioje rungtynių pabaigoje. Ky Bowmanas išlygino rezultatą (77:77), tačiau Quinnas Cookas smeigė tritaškį, Talenas Hortonas-Tuckeris realizavo baudas, o Kyle‘as Kuzma atseikėjo dar vieną tolimą metimą ir „Lakers“ įgijo 6 taškų pranašumą – 85:79.

Jau kitoje atakoje Terance‘as Mannas atsakė savo tiksliu tritaškiu bei nurėžė „Clippers“ deficitą perpus, tačiau Devontae Cacokas pataikė puskablį ir taip įtvirtino „Lakers“ pergalę (87:81).

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidęs Hortonas-Tuckeris per 37 minutes pelnė 19 taškų (5/13 dvit., 1/4 trit., 6/6 baud.), sugriebė 9 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei 3 sykius suklydo.

„Lakers“ šiame mače vertėsi be didžiosios dalies svarbiausių krepšininkų. Komandai nepadėjo LeBronas Jamesas, Anthony Daviesas, Marcas Gasolis bei Markieffas Morrisas.

NBA čempionų gretose solidžiai debiutavo iš „Clippers“ persikėlęs Montrezlas Harrellas, kuris per 31 minutę pelnė 13 taškų (5/13 dvit., 3/4 baud.), sugriebė 12 ir perėmė 2 kamuolius bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Dennisas Schroderis per 24 minutes pridėjo 10 taškų (2/9 dvit., 2/2 trit.), 4 atkovotus ir 1 perimtą kamuolį, 1 rezultatyvų perdavimą, tačiau net 6 sykius suklydo.

Tuo metu „Clippers“ gretose pasirodė Kawhi Leonardas, Paulas George‘as bei komandos debiutantai Nicolas Batumas ir Serge‘as Ibaka. Tiesa, nė vienas iš jų ketvirtajame kėlinyje nežaidė.

Apskritai, naujasis „Clippers“ strategas Tyronnas Lue į aikštelę šiąnakt išleido net 18 krepšininkų. Palyginimui, „Lakers“ rėmėsi 9 žaidėjų rotacija.

Leonardas per 14 minučių įmetė 3 taškus (1/3 dvit., 1/2 baud.), atkovojo 7 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

George‘as pridėjo 10 taškų (2/5 dvit., 2/4 trit.) bei 2 atkovotus kamuolius.

„Lakers“: Talenas Hortonas-Tuckeris 19 (5/13 dvit., 1/4 trit., 9 atk. kam.), Kyle‘as Kuzma 18 (3/10 dvit., 2/6 trit.), Montrezlas Harrellas 13 (5/13 dvit., 12 atk. kam.), Dennisas Schroderis 10 (2/9 dvit.).

„Clippers“: Paulas George‘as 10, Mfiondu Kabengele, Lou Williamsas ir Luke‘as Kennardas po 7.