Nuotr.: AFP - Scanpix
Nuotr. AFP - Scanpix

Prasidėjęs draugiškų rungtynių maratonas prieš NBA sezono startą suteikė progą Domantui Saboniui po ilgos pertraukos grįžti ant parketo. Pirmosiose ikisezoninėse rungtynėse Indianos „Pacers“ išvykoje nusileido Klivlando „Cavaliers“ ekipai – 104:107 (22:20, 23:29, 28:16, 31:42).

Gimimo vieta: Portlandas, JAV

Nepaisant komandos pralaimėjimo, nuo kovo 11-osios rungtynių nežaidęs Sabonis buvo solidus ir surinko dvigubą dublį – 16 taškų (5/9 dvit., 0/3 trit., 6/10 baud.) ir 13 atkovotų kamuolių. Lietuvis per 26 minutes dar spėjo atlikti 2 rezultatyvius perdavimus ir 5 sykius suklysti.

Aukštaūgis iš Lietuvos 14 taškų surinko jau per pirmąją mačo dalį.

„Pasilgau to. Buvau pasiilgęs žaidimo su vyrukais ir grįžti ant parketo yra labai smagu, – po mačo kalbėjo Sabonis. – Mokomės naujos trenerio sistemos, žaidime dar yra daug svyravimų ir tai natūralu. Dirbame treniruotėse ir stengiamės tapti geresniais.“

Iš tiesų, svyravimo „Pacers“ žaidime rungtynėse su „Cavs“ netrūko – likus žaisti 8 minutes Indianos klupas turėjo 9 taškų persvarą (86:77), tačiau šeimininkai spurtavo 10:0 ir išsiveržė į priekį – 87:86.

Nugalėtojas sprendėsi rungtynių pabaigoje, o pergalę „Cavaliers“ nulėmė Isaaco Okoro dvitaškis su pražanga, likus žaisti mažiau nei sekundę.

Už poros dienų šios komandos tarpusavyje susikaus dar sykį.

„Cavaliers“: Cedi Osmanas 23 (8/9 baud.), Isaacas Okoro 18, Dariusas Garlandas 14, Damyeanas Dotsonas 12, Thonas Makeris 10 (10 atk. kam.).

„Pacers“: Domantas Sabonis (6/10 baud., 13 atk. kam., 5 kld.) ir Malcolmas Brogdonas po 16, Mylesas Turneris 14, Dougas McDermottas 13, Jrue Holiday 12, Kelanas Martinas 11.