Nuotr.: Reuters-Scanpix
Nuotr. Reuters-Scanpix

Už Atlanto įsibėgėja ikisezoninių rungtynių kovos, o pirmąsias rungtynes šiąnakt sužaidė ir Jono Valančiūno atstovaujama Memfio „Grizzlies“.

Gimimo vieta: Utena, Lietuva

Tenesio valstijos ekipa išvykoje 107:105 (34:27, 26:27, 29:23, 18:28) palaužė Minesotos „Timberwolves“ krepšininkus.

Dvikovą starto penkete pradėjęs Valančiūnas buvo solidus – 13 taškų (4/6 dvit., 1/2 trit., 2/4 baud.), 9 atkovoti kamuoliai ir 3 klaidos per 22 minutes.

„Grizzlies“ nuo rungtynių pradžios išsiveržė į priekį, o ketvirtojo kėlinio pradžioje jų persvara siekė 13 taškų (90:77) ir tik mačo pabaigoje šeimininkams pavyko sušvelninti deficitą.

Memfio ekipą į priekį traukė praėjusio sezono NBA metų naujokas Ja Morantas. Gynėjas per 25 minutes įmetė 20 taškų (6/9 dvit., 2/3 trit., 2/2 baud.), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų.

Šeimininkų gretose itin efektyviai žaidė Jaylenas Nowellas, kuris per 13 minučių spėjo pelnyti 22 taškus (3/4 dvit., 4/7 trit., 4/7 baud.).

Pirmosios rungtynės sunkiai susiklostė pirmajam NBA naujokų biržos šaukimui Anthony Edwardsui. Puolėjas per 26 minutes pelnė 5 taškus (1/4 dvit., 1/5 trit.), atkovojo 4 kamuolius, 3 sykius suklydo ir 5 kartus prasižengė.

Tarpusavyje šios komandos vėl susitiks po dviejų dienų.

„Timberwolves“: Jaylenas Nowellas 22, D'Angelo Russellas 14, Karlas-Anthony Townsas 13 (8 atk. kam.), Malikas Beasley 12, Jake'as Laymanas 10.

„Grizzlies“: Ja Morantas 20 (11 rez. perd.), Jonas Valančiūnas 13 (9 atk. kam.), Desmondas Bane'as ir Kyle'as Andersonas po 12, De'Anthony Meltonas 11.