Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr. AFP – Scanpix

Pergale ikisezoninių rungtynių pradžią pažymėjo Dalaso „Mavericks“ krepšininkai. Teksaso valstijos ekipa NBA pasiruošimo sezonui starte išvykoje 112:102 (19:21, 34:38, 38:15, 21:28) privertė pasiduoti Milvokio „Bucks“ klubą.

Gimimo vieta: Atėnai, Graikija

Pergalę „Mavs“ nulėmė net 38:15 laimėtas trečiasis kėlinys, nors jame jau nežaidė Luka Dončičius, kuris po pertraukos ant parketo nebepasirodė.

Be Kristapo Porzingio, kuris atlieka reabilitaciją po kelio operacijos, besivertęs Rickas Carlisle'as dvikovoje panaudojo net 18 krepšininkų. Su „Bucks“ apranga aikštėje pasirodė 16 žaidėjų.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidęs Dončičius per 16 minučių įmetė 13 taškų (2/8 dvit., 3/5 trit.), atkovojo 2 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Šeimininkų gretose galingą dvigubą dublį surinko praėjusių metų NBA MVP Giannis Antetokounmpo – 25 taškai (8/15 dvit., 1/4 trit., 6/7 baud.) ir 10 atkovotų kamuolių per 25 minutes.

Oficialus NBA sezonas startuos gruodžio 23-iąją.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 25 (8/15 dvit., 6/7 baud., 10 atk. kam.), Khrisas Middletonas 18 (9/9 baud.), Bobby Portisas (7/14 dvit., 13 atk. kam.) ir D.J. Wilsonas po 14.

„Mavericks“: Luka Dončičius (16 min., 5/13 met.) ir Maxi Kleberas po 13, Jalenas Brunsonas 10, Trey Burke'as, Bobanas Marjanovičius (10 min.) ir Joshas Richardsonas po 9.

Atrinkti (0) Visi (4)
Bet ką reiškia taletas.Luka nėra raumenų kalnas,nėra kažkoks fiziškai stiprus monstras,net su antsvoriu,bet vistiek yra vienas geriausių.Štai ką reiškia turėti milžinišką talentą.
2020-12-13
heh
Luka Kebabcic. Bet pas ji privalumas, kad net ir budamas storas ar letas, visvien daro rezultata. Skirtingai nuo greitu ir sokliu, jis su amzium neturi ko prarast:)