Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS

Trilerį namuose išgyvenusi Utenos „Juventus“ (6-4) LKL pirmenybėse iškovojo dramatišką pergalę.

Fotogalerija

Žydrūno Urbono auklėtiniai 85:84 (18:13, 20:26, 25:24, 22:21) pranoko kovingąjį Klaipėdos „Neptūną“ (3-8), kuriam tai buvo trečiasis pralaimėjimas iš eilės.

Benui Griciūnui pelnius keturis taškus iš eilės, klaipėdiečiai likus mažiau nei trims minutėms buvo priekyje – 82:79.

Visgi tada uostamiesčio ekipa prametė keturiskart iš eilės, dusyk suklydo, o tuo pasinaudoję uteniškiai smogė varžovams.

Martynas Gecevičius įmetė dvitaškį, Ignas Vaitkus pridėjo tritaškį ir „Juventus“ persvėrė rezultatą – 84:82.

Pražanga sustabdytas Vaitkus realizavo baudą, Evaldo Šaulio tolimas metimas tikslo nepasiekė ir „Juventus“ kontroliavo situaciją – 85:82.

Likus 1,7 sekundės, uteniškiai išsimetinėjo kamuolį iš už šoninės linijos, o prieš jį priėmusį Gecevičių klaipėdiečiai nebemėgino prasižengti.

Galingai pirmoje mačo dalyje žaidęs Mindaugas Kupšas į rūbinę per ilgąją pertrauką išėjo su 18 taškų, 5 atkovotais kamuoliais ir 24 naudingumo balais.

Centras galiausiai finišavo surinkęs 20 taškų, 7 atkovotus kamuolius bei 27 naudingumo balus.

Keturis tritaškius susmeigęs Gecevičius pelnė 19 taškų (2/3 dvit., 4/6 trit., 3/3 baud.), atkovojo 5 kamuolius, išdalijo 2 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus suklydo bei įsirašė 19 naudingumo balų.

Dėl pėdos traumos du mėnesius nežaidęs Žygimantas Janavičius grįžo į aikštę ir per 25 minutes pelnė 10 taškų (4/6 dvit., 0/2 trit., 2/2 baud.), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 3 kamuolius ir 5 kartus suklydo.

„Juventus“: Mindaugas Kupšas 20 (7 atk. kam.), Martynas Gecevičius 19, Ignas Vaitkus 12 (6 rez. perd., 4 per. kam.), Vaidas Kariniauskas 11 (7 rez. perd., 5 kld.).

„Neptūnas“: Klaidas Metrikis 15, Džiugas Slavinskas 13, Benas Griciūnas ir Tadas Pažėra – po 12, Žygimantas Janavičius 10 (5 rez. perd., 5 kld.).

Trenerių komentarai:

Atrinkti (0) Visi (9)
Qpalzm
O tai ka Klaipedos stipruolis Galdikas nuveike? Net gynyboje nebegali atstoveti pries Kupsa? Ar jau ruosiasi sekantiems rinkimams?😀
2020-12-14
-1
Juve
Manau galėtų Juventusas pasikviest Puleli iš Vyčio jaunas turi metimą manau kaip pakeitinis Kupsui būtų neblogas ir kaina prieinama
2020-12-14
+1
prie nevėžio
Skučui gal laiko nebeliko per centrą pervaryt?
2020-12-13
+1
kol lavonai mazeika ir janavicius zais nebus nieko gero neptune :)
2020-12-13
+2
Kažkokie apsimiegoję atrodė Juvės žaidėjai.Tas pats Kariniauskas ilgą laiką savo žaidimo nerado,metimai trumpi buvo.Vienintelis Kupšas rodė gyvybės ženklus tik.Bet kai reikėjo,susiėmė komanda,patirtis vistik jų pusėje.Taškas yra,tai jiems svarbiausia.