Nuotr.: AFP-Scanpix
Nuotr. AFP-Scanpix

Kevinas Durantas paskutinį kartą ant parketo buvo 2019-ųjų birželį, o Kyrie Irvingas – šių metų vasarį, tačiau tokia pertrauka nesutrukdė žaidėjams būti rezultatyviausiems Bruklino „Nets“ gretose.

Gimimo vieta: Vašingtonas, JAV

Šio dueto vedamas „Nets“ ikisezoninėse namų rungtynėse 119:114 (38:20, 30:30, 22:34, 29:30) pranoko Vašingtono „Wizards“ ekipą.

Irvingas per 17 minučių pelnė 18 taškų (5/6 dvit., 2/3 trit., 2/4 baud.), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį bei blokavo 1 metimą.

Durantas per 24 minutes pridėjo 15 taškų (5/10 dvit., 0/2 trit., 5/6 baud.), 3 atkovotus kamuolius, 3 rezultatyvius perdavimus bei 2 blokus. Puolėjas taip pat suklydo 3 sykius.

Sėkmingai rungtynes pradėję „Nets“ jau po pirmojo kėlinio pirmavo 18 taškų persvara (38:20), tačiau savąjį spurtą „Wizards“ surengė trečiajame ketvirtyje ir mačo nugalėtojas sprendėsi ketvirtajame kėlinyje.

Likus kiek daugiau nei trims minutėms Yoelis Childsas pataikė baudos metimą ir išvedė „Wizards“ į priekį (112:111). Vis tik Timothe‘as Luwawu-Cabarrotas realizavo abi baudas, Rodions Kurucs pridėjo metimą iš po krepšio ir „Nets“ įgijo 3 taškų pranašumą (115:112).

Netrukus Cassiusas Winstonas pataikė dvitaškį bei sušvelnino svečių deficitą, tačiau likus pusei minutės Chrisas Chiozza smeigė tritaškį ir Bruklino ekipa padidino persvarą iki 4 taškų – 118:114.

Kita „Wizards“ ataka nebuvo rezultatyvi, o Chiozza pataikė dar vieną baudos metimą ir taip įtvirtino „Nets“ pergalę (119:114).

Vašingtono komandoje puikiai debiutavo buvęs Tel Avivo „Maccabi“ puolėjas Deni Avdija. Starto penkete mačą pradėjęs krepšininkas per 24 minutes pelnė 15 taškų (3/3 dvit., 3/3 trit.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir sykį suklydo.

„Wizards“: Rui Hachimura 18 (4/12 dvit., 3/4 trit.), Raulis Neto 17 (9/10 baud.), Deni Avdija 15 (3/3 dvit., 3/3 trit.), Troy Brownas 14, Moritzas Wagneris 13 (7 atk. kam.), Garrisonas Matthewsas 10.

„Nets“: Kyrie Irvingas 18 (5/6 dvit.), Kevinas Durantas 15 (5/10 dvit.), Landry Shametas 13 (3/5 trit.), Timothe‘as Luwawu Cabarrottas ir Taureanas Prince‘as (3/4 trit.) po 11, Spenceris Dinwiddie 10 (7 rez. perd.).