Nuotr.: AP-Scanpix
Nuotr. AP-Scanpix

Beveik dvejus metus dėl traumų nežaidęs Johnas Wallas toliau spindi ikisezoninėse rungtynėse.

Gimimo vieta: JAV

Tiesa, šįkart įžaidėjo vedama Hjustono „Rockets“ išvykoje 91:104 (31:30, 25:23, 23:20, 12:31) nusileido Čikagos „Bulls“ ekipai.

Wallas per 24 minutes pelnė 21 tašką (5/11 dvit., 2/6 trit., 5/6 baud.), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 2 kamuolius ir 3 sykius suklydo.

„Rockets“ šiame susitikime vertėsi be Jameso Hardeno, P.J. Tuckerio ir Christiano Woodo.

„Bulls“ pergalę nulėmė fantastiškas ketvirtasis kėlinys. Zachas Norvellas, Ryanas Arcidiacono, Coby White‘as bei Zachas LaVine‘as smeigė po tritaškį, Chandleris Hutchinsonas įkrovė iš viršaus, o „Bulls“ spurtavo 19:3 bei įgijo dviženklį pranašumą – 92:82.

Neilgai trukus Patrickas Williamsas surinko 5 taškus paeiliui, Norvellas pataikė dvitaškį, o Simi Shittu realizavo baudas ir mačo nugalėtojas tapo aiškus – „Bulls“ pirmavo 104:87.

Čikagos ekipoje rezultatyviausiai žaidęs LaVine‘as per 27 minutes pelnė 23 taškus (5/7 dvit., 3/7 trit., 4/6 baud.), sugriebė 9 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą bei sykį suklydo.

„Bulls“: Zachas LaVine‘as 23 (5/7 dvit., 3/7 trit., 9 atk. kam.), Coby White‘as 20 (4/7 trit.), Patrickas Williamsas 13 (2/9 dvit.), Otto Porteris 12 (4/5 dvit.).

„Rockets“: Johnas Wallas 21 (5/11 dvit., 2/6 trit.), Davidas Nwaba 11 (5/6 dvit., 0/4 trit.), DeMarcusas Cousinsas (2/4 trit.), Ericas Gordonas (2/6 trit.) ir Benas McLemore‘as (2/5 trit.) po 10.