Nuotr.: USA Today Sports-Scanpix
Nuotr. USA Today Sports-Scanpix

Jonas Valančiūnas surengė rezultatyvų pasirodymą, o jo atstovaujama Memfio „Grizzlies“ (2-0) ikisezoninėse NBA rungtynėse šventė antrąją pergalę.

Gimimo vieta: Utena, Lietuva

Tayloro Jenkinso auklėtiniai svečiuose 123:104 (36:22, 28:28, 32:22, 27:32) pranoko Minesotos „Timberwolves“ (0-2) ekipą.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs Valančiūnas per 24 minutes pelnė 22 taškus (7/12 dvit., 1/3 trit., 5/6 baud.), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 4 kamuolius, blokavo 2 metimus ir 2 sykius suklydo.

„Grizzlies“ iniciatyvą perėmė nuo pirmųjų minučių. Dillonas Brooksas atseikėjo du tritaškius paeiliui, Johnas Koncharas pelnė taškus iš po krepšio, o Graysonas Allenas pridėjo dar vieną tolimą metimą ir svečiai įgijo dviženklį pranašumą – 25:13.

Memfio ekipa visus reikalus išsprendė po ilgosios pertraukos. De‘Anthony Meltonas realizavo dvitaškį, Brooksas pasižymėjo dėjimu, o Valančiūnas įkrovė Ja Moranto pakabintą kamuolį ir „Grizzlies“ triuškino varžovus 80:60.

„Timberwolves“ ekipoje labiausiai išsiskyrė D‘Angelo Russellas, kuris per 24 minutes surinko 19 taškų (4/9 dvit., 3/9 trit., 2/2 baud.), 3 rezultatyvius perdavimus, po 1 atkovotą ir perimtą kamuolį bei 3 klaidas.

„Timberwolves“: D‘Angelo Russellas 19 (4/9 dvit., 3/9 trit.), Rondae Hollisas-Jeffersonas 17 (6/6 dvit.), Karlas-Anthony Townsas 14 (1/5 dvit., 2/7 trit., 9 atk. kam.), Jarettas Culveris 13, Anthony Edwardsas 12 (3/7 dvit., 1/7 trit.).

„Grizzlies“: Jonas Valančiūnas 22 (7/12 dvit.), Dillonas Brooksas 21 (8/12 dvit.), Ja Morantas 17 (6/10 dvit.), Kyle‘as Andersonas 16 (6/7 dvit., 8 atk. kam.), Graysonas Allenas 13 (4/8 trit.), De‘Anthony Meltonas 11, Desmondas Bane‘as 10.