Nuotr.: AFP-Scanpix
Nuotr. AFP-Scanpix

Domantas Sabonis buvo rezultatyviausias Indianos „Pacers“ (0-2) gretose, tačiau lietuvio pastangų nepakako.

Gimimo vieta: Portlandas, JAV

Lietuvio atstovaujami „Pacers“ svečiuose 106:116 (35:32, 20:23, 24:26, 27:35) nusileido Klivlando „Cavaliers“ (2-0) krepšininkams ir ikisezoninėse rungtynėse kol kas lieka be pergalių.

Sabonis per 26 minutes pelnė 18 taškų (8/11 dvit., 0/2 trit., 2/3 baud.), sugriebė 9 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir sykį suklydo.

Iki rungtynių pabaigos likus 5 minutėms „Pacers“ pirmavo 5 taškais (100:95), tačiau Lamaras Stevensas realizavo baudas, Dante Exumas atliko sėkmingą reidą krepšio link, Levi Randolphas pataikė dvitaškį ir išvedė „Cavaliers“ į priekį – 105:104.

Neilgui trukus Randolphas pataikė baudas, Deanas Wade‘as atseikėjo tritaškį, o Exumas dar kartą išdraskė „Pacers“ gynybą ir prasidėjus paskutinei mačo minutei „Cavaliers“ tapo nepavejami – šeimininkai pirmavo 112:104.

Būtent Exumas ir buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose. Praeityje sunkių traumų kamuotas australas per 27 minutes pelnė 23 taškus (4/6 dvit., 3/5 trit., 6/6 baud.), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo metimą bei 4 sykius suklydo.

„Cavaliers“: Dante Exumas 23 (4/6 dvit., 3/5 trit.), Andre Drummondas (5/5 dvit., 11 atk. kam.) ir Darius Garlandas (6/10 dvit., 1/5 trit.) po 17, Isaacas Okoro 15, Damyeanas Dotsonas 10.

„Pacers“: Domantas Sabonis 18 (8/11 dvit., 9 atk. kam.), Aaronas Holiday 16 (4/5 trit.), Justinas Holiday 13 (3/5 trit.), Malcolmas Brogdonas ir Edmondas Sumneris po 11.