Nuotr.: AP-Scanpix
Nuotr. AP-Scanpix

Luka Dončičius praktiškai kas minutę rinko po tašką, o slovėno vedami Dalaso „Mavericks“ (2-0) ir toliau neklumpa.

Gimimo vieta: Atėnai, Graikija

Ricko Carlisle‘o auklėtiniai svečiuose 128:112 (32:28, 27:41, 36:24, 33:19) antrą kartą pranoko Milvokio „Bucks“ (0-2).

Nugalėtojams Dončičius per 29 minutes pelnė 27 taškus (6/12 dvit., 3/8 trit., 6/10 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir 3 sykius suklydo.

„Bucks“ ekipą paskui save tempęs Giannis Antetokounmpo per 27 minutes įmetė 24 taškus (10/16 dvit., 1/4 trit., 1/7 baud.), sugriebė 14 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo 3 metimus bei 3 sykius suklydo.

„Mavericks“ iniciatyvą perėmė ketvirtajame kėlinyje. Jalenas Brunsonas atliko sėkmingą reidą krepšio link, Trey Burke‘as smeigė tritaškį su pražanga, o Brunsonas pridėjo dar vieną tolimą metimą ir minutės atkarpą 9:0 laimėję „Mavs“ įgijo dviženklę persvarą – 104:93.

Neilgai trukus Willie Cauley-Steinas atseikėjo du tritaškius paeiliui, savąjį tolimą metimą pridėjo Joshas Greenas ir Dalaso ekipos pranašumas tapo triuškinamas – 117:99.

„Mavericks“ šiose rungtynėse pataikė 22 tritaškius iš 46 (48 proc.). Palyginimui, „Bucks“ realizavo 12 tolimų metimų iš 33 (36 proc.).

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 24 (10/16 dvit., 1/7 baud., 14 atk. kam.), Khrisas Middletonas 13 (6/9 dvit.), Bobby Portisas 12, Brookas Lopezas, Jrue Holiday ir Brynas Forbesas po 11.

„Mavericks“: Luka Dončičius 27 (6/12 dvit., 3/8 trit., 8 atk. kam.), Joshas Richardsonas 23 (5/6 trit.), Timas Hardaway 17 (2/6 dvit., 3/7 trit.), Jalenas Brunsonas 11, Joshas Greenas 10.