Nuotr.: USA Today-Scanpix
Nuotr. USA Today-Scanpix

Praėjusių metų pirmasis šaukimas Zionas Williamsonas demonstravo puikų efektyvumą, o jo vedami Naujojo Orleano „Pelicans“ (1-0) pasiruošimą artėjančiam sezonui pradėjo pergalingai.

Stano Van Gundy auklėtiniai svečiuose 114:92 (32:30, 28:23, 25:19, 29:20) pranoko Majamio „Heat“ (0-1) ekipą.

Williamsonas per 33 minutes pelnė 26 taškus (8/13 dvit., 10/11 baud.), sugriebė 11 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir 4 sykius suklydo.

Jam puikiai talkino Brandonas Ingramas, kuris prie pergalės pridėjo 22 taškus (5/8 dvit., 2/5 trit., 6/6 baud.), 6 atkovotus ir 3 perimtus kamuolius, 6 rezultatyvius perdavimus bei 1 blokuotą metimą.

„Pelicans“ savo pergalę įtvirtino ketvirtajame kėlinyje. Nickeilas Alexanderis-Walkeris bei Nicolo Melli pataikė iš toli, Jaxsonas Hayesas įkrovė iš viršaus, italas pridėjo dar vieną dvitaškį, o svečiai laimėjo atkarpą 10:2 ir susikrovė 18 taškų pranašumą (95:77), kurio pakako iki susitikimo pabaigos.

„Heat“ gretose nežaidė Jimmy Butleris, Goranas Dragičius bei Andre Iguodala, tad lyderio vaidmenį puolime perėmė Tyleris Herro.

20-metis Herro per 28 minutes pelnė 17 taškų (5/7 dvit., 2/7 trit., 1/2 baud.), atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 5 kamuolius.

„Heat“: Tyleris Herro 17 (5/7 dvit., 2/7 trit.), Duncanas Robinsonas 14 (4/8 trit.), Kendrickas Nunnas (5/8 dvit., 0/6 trit.) ir Maxas Strusas (3/11 trit.) po 11.

„Pelicans“: Zionas Williamsonas 26 (8/13 dvit., 10/11 baud., 11 atk. kam.), Brandonas Ingramas 22 (5/8 dvit.), Nickeilas Alexanderis-Walkeris 14 (4/8 trit.), Lonzo Ballas 12 (2/9 trit.), Joshas Hartas 10 (1/7 trit.).

Atrinkti (0) Visi (4)
Duodu
galva nukirst, jog labiausiai pervertinta lygos super zvaigzde ir didziausias verksnys LBJ nedengs Ziono nei reguliariam, nei play-off\'uose, jei susitiks juose.
2020-12-15
+1
Šiemet Zionas bus dar rimtesnis varžovas.Jau apsipratęs lygoje,žino,ko nori treneris,tai po krepšiu turėtų būti sunkiai sulaikomas.Aišku,jei traumos jam nesumaišys žinant jo istoriją.