Nuotr.: Imago images – Scanpix
Nuotr. Imago images – Scanpix

Edgaro Ulanovo atstovaujama Stambulo „Fenerbahče“ (5-9) Eurolygoje toliau neranda kelių pergalės link – pralaimėjo šeštą kartą per pastarąsias septynerias rungtynes. Igorio Kokoškovo auklėtiniai Turkijoje 71:79 (25:26, 10:18, 13:24, 23:11) pripažino Milano „Armani Exchange“ (8-5) pranašumą.

15
20
7
60%
3/5

Ulanovas ant parketo praleido 16,5 min. ir pelnė 3 taškus (0/1 dvit., 1/1 trit.), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, dusyk suklydo, kartą prasižengė ir surinko 1 naudingumo balą.

Italijos krepšininkai į priekį šovė antrajame kėlinyje, kuomet spurtavo 11:0 ir įgijo 12 taškų pranašumą (39:27).

Puikiai trečiąjį kėlinį užbaigusi „Armani Exchange“ susikrovė 20 taškų persvarą (68:48).

Ketvirtojo kėlinio viduryje Italijos ekipa dar pirmavo 18 taškų persvara, o šeimininkai labiau priartėjo tik paskutinėmis minutėmis.

Nugalėtojams Zachas LeDay per 25 minutes pelnė 15 taškų (3/5 dvit., 3/5 trit.), atkovojo 7 kamuolius ir surinko 20 naudingumo balų.

Ketvirtadienį 20 val. „Fenerbahče“ Kaune susitiks su vietos „Žalgiriu“.

„Fenerbahče“: Dyshawnas Pierre'as 16, Danilo Barthelis 13, Nando De Colo 12, Leo Westermannas 10.

„Armani Exchange“: Zachas LeDay 15, Kevinas Punteris 13, Shavonas Shieldsas ir Luigi Datome po 10, Malcolmas Delaney ir Vladimiras Micovas po 7.

Metimas aidint pirmojo kėlinio sirenai:

Tarczewski dėjimas:

Atrinkti (0) Visi (5)
Bet tai
Kai gerai kai tas nusenes treneris isejo su savo schemom, iskart grizo turkai i pergaliu kelia :D
2020-12-16
+1
lol
Kas čia Ant Ūlės kažką kalba, nu jūs nejuokaukit....Tą prasme, Šileris prieš atvykdamas jau žinojo, kad Heyes Mėsos atsisako, šitas jų klounas turbūt nežino iš kokios šalies yra Ule :D
2020-12-15
+1
Obama
Ble kaip pasiilgau Ules :(( Apskritai visai kitaip zalgiris atrodytu su bent vidutiniu 3iu numeriu, manau, vietoj bayerno butu top 4- 6 :)
2020-12-16
+1
Klebonas
Uzsidirbti pinigu tai uzsidirbs Ule. Bet klausimas ar jam paciam malonu buti tuo skuduru Fenerbahce puolimo schemose. Jei ne po sio tai po kito sezono gris i Zalgiriuka. Nematau as jo zaidziancio kitoje eurolygos komandoje. Nebent ruseliu pinigais susigundys ir zais eurocupe kokiame lokomatyve ar unics