Nuotr.: Imago – Scanpix
Nuotr. Imago – Scanpix

Pratęsime puikiai atrodžiusi Berlyno ALBA Eurolygoje iškovojo trečiąją pergalę iš eilės.

19
26
100%
6/6
38%
3/8

Vokietijos klubas 45 minučių kovoje svečiuose 90:84 (15:16, 19:21, 14:20, 28:19, 14:8) įveikė Belgrado „Crvena Zvezda“ (4-10).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Crvena Zvezda“ dar buvo priekyje 14 taškų persvara (64:50), bet tuomet ALBA pakilo į kovą.

Peytonas Siva smeigė tris tritaškius, Maodo Lo pridėjo du tolimus metimus, Johannesas Thiemannas įmetė dvitaškį ir ALBA priartėjo iki 67:69. Netrukus Jaysonas Grangeris pridėjo 2 taiklias baudas, Peytonas Siva buvo tikslus iš dviejų taškų zonos ir likus 2 minutėms rezultatas tapo lygus (71:71).

Likus minutei iki ketvirtojo kėlinio pabaigos Jordanas Loydas pataikė dvitaškį ir nutolino šeimininkus iki 4 taškų (76:72). Visgi lemiamą atkarpą lyg iš natų sužaidę Aito Garcia Reneseso auklėtiniai panaikino deficitą ir likus sekundei pražanga sustabdytas Luke'as Sikma realizavo abi baudas, taip perkeldamas dvikovą į pratęsimą (76:76).

Per pridėtą laiką ALBA iniciatyvos iš savo rankų nebepaleido. Pratęsimo pradžioje svečiai spurtavo 8:0 (79:87) ir iškovojo įspūdingą pergalę.

Į pergalę Vokietijos klubą atvedė Peytonas Siva, kuris per 20 minučių pelnė 19 taškų (2/2 dvit., 3/8 trit., 6/6 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei surinko 26 naudingumo balus.

„Crvena Zvezda“: Jordanas Loydas 21 (4/8 trit.), Ognjenas Kuzmičius 13, Johnny O‘Bryantas 12 (9 atk. kam.), Corey Waldenas 9 (1/7 dvit., 1/3 trit., 5 rez. perd.), Aleksa Uskokovičius 8 (2/2 trit.), Duopas Reathas 6.

ALBA: Maodo Lo 21 (4/6 trit. 6 rez. perd.), Peytonas Siva 19 (6 rez. perd., 26 naud. bal.), Johannesas Thiemannas 13, Luke‘as Sikma (6 atk.kam.) ir Nielsas Giffey (5 atk. kam.) po 9, Jaysonas Grangeris 8.