Nuotr.: BasketNews.lt/D. Lukšta
Nuotr. BasketNews.lt/D. Lukšta

Reto grožio Eurolygos rungtynėse devintąją pergalę išplėšė Madrido „Real“ (9-5) krepšininkai.

20
36
1
14

Pablo Laso auklėtiniai išvykoje 97:93 (15:14, 19:14, 23:19, 12:20, 11:11, 18:14) per antrąjį pratęsimą parklupdė Atėnų „Panathinaikos“ (5-9).

Iki antrojo pratęsimo pabaigos likus 2 minutėms Alberto Abalde smeigė tritaškį (85:82), tačiau Georgios Papagiannis atsakė dėjimu ir sumažino „Pao“ deficitą iki minimumo (84:85).

Likus minutei „Real“ surengė lemiamą spurtą 6:1 ir po Gabrielio Decko baudų metimų nutolo iki 6 taškų (91:85).

Likus 40 sekundžių Ioannis Papapetrou pataikė vieną baudą ir sumažino „Pao“ deficitą iki 3 taškų, tačiau dvitaškį įmetęs Abalde nutolino Laso auklėtinius per 2 metimus (83:78).

Šeimininkai dar bandė gelbėtis ir Nemanja Nedovičius taikliu tritaškiu likus 3 sekundėms priartino šeimininkus iki 2 taškų (83:85), tačiau šaltakraujiškai baudas realizavęs Abalde įtvirtino ispanų pergalę (87:83).

„Real“ gretose žibėjo Walteris Tavaresas. Aukštaūgis per 40 minučių pelnė 20 taškų (9/13 dvit., 2/4 baud.), atkovojo 14 bei perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 36 naudingumo balus.

Prasidėjus ketvirtajam ketvirčiui 8 taškais pirmavo karališkasis „Real“ (56:48), tačiau šeimininkai spurtavo 10:4 ir po Nedovičiaus tolimo metimo alsavo varžovams į nugaras (58:60).

Iki pagrindinio laiko pabaigos likus 3 minutėms Nedovičius realizavo abi baudas ir išvedė „Pao“ į priekį (68:66), tačiau tiksint paskutinėmis sekundėms Sergio Llullas dvitaškiu išlygino rezultatą, graikams rezultatyvios atakos surengti nepavyko ir veiksmas persikėlė į pratęsimą.

Iki pirmojo pratęsimo pabaigos likus 20 sekundžių Abalde pelnė dvitaškį (79:77) ir išvedė Ispanijos klubą į priekį, tačiau Jeffery Tayloro pražangą išprovokavęs Eleftheriosas Bochoridis šaltakraujiškai sumetė baudas (79:79) ir paskutinė pratęsimo ataka turėjo priklausyti „Real“.

Kamuolys atsidūrė Llullo rankose, tačiau šis buvo nubaustas pražanga puolime, o, Papapetrou tritaškis paskutinę sekundę buvo netaiklus ir teko žaisti antrąjį pratęsimą.

„Real“: Walteris Tavaresas 20 (14 atk. kam.), Alberto Abalde 19 (6 rez. perd.), Anthony Randolphas 18 (2/8 trit.), Trey Thompkinsas 12 (2/7 trit.), Jaycee Carrollas 11, Sergio Llullas ir Gabrielis Deckas (5 atk. kam.) po 6.

„Panathinaikos“: Nemanja Nedovičius 27 (4/9 trit.), Ioannis Papapetrou 18 (7 atk. kam.), Georgios Papagiannis 14 (0/4 trit., 5 atk. kam.), Benjaminas Bentilas 13 (5 atk. kam), Shelvinas Mackas 6 (6 rez. perd.).

Atrinkti (0) Visi (3)
Pincia
Autorius , idėmiai paskaityk ir surask kur klaidų privėliai skaičiuose...
2020-12-16
+1
Obama
Realui paprasciausia nekrito, siais metais pao dugno komanda.
2020-12-16
+3
Pao
Tai Bent Runktynes Real Turejo vargo Su pao turejo daug pastangu del pergales arti Ir nedovicius Sikart Isove