Nuotr.: AP-Scanpix
Nuotr. AP-Scanpix

Joelis Embiidas taškus rinko kas minutę, o jo vedamas Filadelfijos „76ers“ (1-0) klubas pasiruošimą artėjančiam sezonui pradėjo pergalingai.

Doco Riverso auklėtiniai namuose 108:99 (29:19, 21:25, 32:28, 26:27) pranoko Bostono „Celtics“ (0-1) ekipą.

Embiidas per 17 minučių pelnė 18 taškų (6/10 dvit., 0/4 trit., 6/6 baud.), atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei sykį suklydo.

„76ers“ ketvirtąjį kėlinį pasitiko turėdami 10 taškų persvarą (82:72), tačiau visą intrigą panaikino galingu spurtu ketvirčio pradžioje.

Mike‘as Scottas smeigė tritaškį bei realizavo dvitaškį, Furkanas Korkmazas pridėjo baudas ir 8:0 spurtavę šeimininkai įgijo 18 taškų persvarą – 90:72. „Celtics“ dar buvo sumažinę atsilikimą iki 8 taškų, tačiau rimčiau užsikabinti nesugebėjo.

Bostono komandoje geriausiai pasirodęs Jeffas Teague‘as per 19 minučių įmetė 18 taškų (3/5 dvit., 4/4 trit.), atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir prarado 2 kamuolius.

„76ers“: Shake‘as Miltonas 19 (5/8 dvit., 3/6 trit.), Joelis Embiidas 18 (6/10 dvit., 0/4 trit.), Tobias Harrisas 16 (6/8 dvit., 9 atk. kam.), Benas Simmonsas 10.

„Celtics“: Jeffas Teague‘as 18 (4/4 trit.), Paytonas Pritchardas 16 (4/4 dvit., 2/6 trit.), Jaysonas Tatumas 10 (4/9 dvit., 0/4 trit.).