Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Panevėžio „Lietkabelis“ (2-7) šventė pergalę Europos taurėje, tačiau aikštę paliko nuleistomis galvomis.

16
24
2
9

Nenado Čanako auklėtiniai namuose 77:69 (20:20, 19:17, 18:20, 20:12) palaužė Andoros „MoraBanc“ (3-5), tačiau šios persvaros buvo per maža, jog būtų išsaugotos viltys žengti į „Top 16“ etapą.

Panevėžiečiams šiose rungtynėse reikėjo pergalės didesne nei 10 taškų persvara, nes išvykoje oponentams buvo pralaimėta 66:76.

„Lietkabelio“ likimas Europos taurėje sprendėsi paskutinėje atakoje, tačiau lemiamas Pauliaus Valinsko tolimas metimas tikslo nepasiekė.

Po trijų kėlinių rezultatas buvo lygus (57:57), tačiau tuomet šeimininkai kilo į lemiamą šturmą ir 34-ąją minutę Valinsko tritaškis leido susikrauti dviženklę persvarą – 72:62.

Vis dėlto lemiamomis minutėmis svečiams pavyko pristabdyti „Lietkabelio“ puolimą ir šis pralaimėjimas reikiamu skirtumu užtikrino jiems vietą „Top 16“ etape.

Penktadienį panevėžiečiai paskutinėse reguliariojo sezono rungtynėse namuose priims Monako „Basket“ (4-4) ekipą.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose žaidęs Gytis Masiulis buvo arti dvigubo dublio – 16 taškų (2/2 dvit., 4/8 trit.) ir 9 atkovoti kamuoliai. Puolėjas per 33 minutes dar atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 4 sykius suklydo ir surinko 24 naudingumo balus.

„Lietkabelis“: Margiris Normantas 17 (4/4 trit.), Gytis Masiulis 16 (4/8 trit., 9 atk. kam., 24 naud. bal.), Kyle'as Vinalesas 12 (1/8 trit., 7 rez. perd., 5 kld.), Gjordje Gagičius 11, Paulius Valinskas 9.

„MoraBanc“: Clevinas Hannah 27 (4/9 trit., 4 per. kam., 27 naud. bal.), Haukuras Palssonas 12, Guillemas Colomas 9.

Atrinkti (0) Visi (26)
Top16
Nu Kad Ir Butu pavyke praait i Top16 vistiek Jau ten be Sansu butu kad ir Kaip Siauda Gaude Su Belgais Su Andora
2020-12-16
+1
x
Lokomotyvas ir pernai nepraėjo į kitą etapą. aišku žinant kad šansas buvo Belgijoje. Banguoja kabelis,
2020-12-16
-1
Antanas
snd kabelis laimejo teiseju pagalba visas rungtynes tempe kitaip butu buve ragas