Nuotr.: ZUMA PRESS – Scanpix
Nuotr. ZUMA PRESS – Scanpix

Artūras Gudaitis sužaidė vienas geriausių sezono rungtynių, o Sankt Peterburgo „Zenit“ (8-4) šventė dramatišką pergalę Eurolygoje.

13
25
7
100%
6/6

Xavi Pascualio auklėtiniai po permainingos kovos namuose 79:75 (14:20, 21:23, 21:17, 23:15) privertė pasiduoti Miuncheno „Bayern“ (9-5) krepšininkus.

Šeimininkai didžiąją laiko dalį buvo besivejančių vaidmenyje ir trečiojo kėlinio pradžioje „Bayern“ turėjo 13 taškų persvarą, bet tuomet „Zenit“ pradėjo tirpdyti atsilikimą – Pascualio kariauna trečiąjį kėlinį užbaigė spurtu 8:0 (56:60), o įpusėjus lemiamui ketvirčiui Alexas Poythressas išlygino rezultatą – 66:66.

Rungtynių likimas sprendėsi paskutinėmis minutėmis – iš pradžių Billy Baronas smeigė tritaškį ir išlygino rezultatą (75:75), o kitoje atakoje Willas Thomasas pirmą kartą dvikovoje išvedė šeimininkus į priekį – 77:75. Tašką mače padėjo Poythresso dvitaškis po Žano Šiško klaidos.

Nugalėtojams Gudaitis per 21 minutę įmetė 12 taškų (5/6 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 20 naudingumo balų.

„Zenit“: Billy Baronas 20 (4/5 trit.), Willas Thomasas 13 (6/6 baud., 7 atk. kam., 25 naud. bal.), Artūras Gudaitis 12 (5/6 dvit., 20 naud. bal.).

„Bayern“: Jalenas Reynoldsas 13, D.J. Seeley ir Wade'as Baldwinas (20 naud. bal.) po 12, Paulas Zipseris 10.