Nuotr.: BasketNews.lt/D.Lukšta
Nuotr. BasketNews.lt/D.Lukšta

Barselonoje įvyko lietuvių treniruojamų komandų akistata Eurolygoje, o pergalę šventė Šarūno Jasikevičiaus kariauna.

24
34
2
88%
7/8

Nuo rungtynių pradžios įvykius aikštėje kontroliavusi „Barcelona“ (11-3) 87:74 (32:25, 19:16, 18:12, 18:21) įveikė Rimo Kurtinaičio treniruojamą Maskvos srities „Chimki“ (2-12).

Dvikova prasidėjo labai dideliu rezultatyvumu, o pirmajame kėlinyje geriau sekėsi katalonams – 32:25.

Įgyti didesnę persvarą Jasikevičiaus auklėtiniams pavyko trečiojo kėlinio pabaigoje, kai šeimininkai laimėjo atkarpą 11:2 ir prieš lemiamą ketvirtį susikrovė 16 taškų pranašumą – 69:53.

Vis dėlto svečiai neketino lengvai atiduoti pergalės ir greitai sušvelnino atsilikimą iki vienženklio (64:72), tačiau lemiamomis minutėmis „Barca“ sužaidė užtikrinčiau ir įsirašė 11-ąją pergalę Eurolygoje.

Nugalėtojų gretose geriausią sezono mačą sužaidė Nikola Mirotičius. Aukštaūgis per 24 minutes įmetė 24 taškus (7/8 dvit., 2/3 trit., 4/4 baud.), atkovojo 4 kamuolius, išprovokavo 7 pražangas ir surinko 34 naudingumo balus.

„Chimki“ neišgelbėjo solidus Aleksejaus Švedo pasirodymas – 22 taškai (3/6 dvit., 5/12 trit., 1/3 baud.), 9 atkovoti kamuoliai, 6 rezultatyvūs perdavimai, 4 klaidos ir 27 naudingumo balai per 35 minutes.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 24 (7/8 dvit., 7 išpr. praž., 34 naud. bal.), Cory Higginsas 20 (7/7 baud., 8 išpr. praž., 27 naud. bal.), Alexas Abrinesas 13, Pierre'as Oriola 10, ..., Nickas Calathes 1 (12 rez. perd.).

„Chimki“: Aleksejus Švedas 22 (5/12 trit., 9 atk. kam., 6 rez. perd., 27 naud. bal.), Jordanas Mickey (7 išpr. praž.) ir Sergejus Karasiovas po 13.

Atrinkti (0) Visi (8)
Klajoklis
!!! Neskalbkite baltos uniformos kartu su raudonomis kojinemis, nes bus kaip Barselonai.
2020-12-17
+1
Propeleris
Chimki yra turbut prasciausias visu laiku projektas krepsinyje. Turejo ir zaideju ir treneriu geru visad, pinigu yra daug bet kaip nelaimi taip nelaimi nieko, pora kartu Eurocupa sugebejo laimet ir viskas ir amzinai antri Ruijoj.
2020-12-17
-2
na, ne pinigai juk zaidzia...
2020-12-17
Klajoklis
Kai tik leidzia "lyderiui" svaidyti plytas, tai ir pralosia. O gynyboje tai tikrai nepervargsta Aliosha, kad liktu jegu "plytoms" kilnoti...