Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Aštuntąją pergalę Europos taurės turnyro grupių etapo finiše iškovojo Tomo Dimšos atstovaujama Las Palmo „Herbalife Gran Canaria“ (8-2) ekipa.

13
23
13
3

Porfi Fisaco auklėtiniai išvykoje 67:56 (22:12, 24:18, 8:12, 13:14) nugalėjo Trento „Dolomiti Energia“ krepšininkus (6-4).

Ši pergalė reiškė, kad Ispanijos klubas aplenkė Liublianos „Cedevita Olimpija“ ir D grupės kovas baigė būdamas 1-oje vietoje.

Dimša per 28 minutes pelnė 7 taškus (2/5 dvit., 1/4 trit.), atkovojo ir prarado po 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 3 naudingumo balus.

Rungtynes geriau pradėjo svečiai, kurie pirmojo kėlinio pabaigoje po Javiero Beirano dvitaškio įgijo 14 taškų pranašumą (22:8).

Antrojo ketvirčio viduryje po Toto Foray'aus dvitaškio šeimininkams pavyko sumažinti deficitą iki 8 taškų (25:33), tačiau prieš ilgąją pertrauką ispanai spurtavo 8:1 ir po A.J. Slaughterio dvitaškio paskutinėmis kėlinio sekundėmis atstatė pranašumą iki 16 taškų (46:30).

Iki rungtynių pabaigos likus 5 minutėms Jacorey Williamsas dvitaškiu sumažino Trento ekipos deficitą iki 10 taškų (51:61), tačiau tai buvo viskas, ką Nicola Brienzos auklėtiniai sugebėjo padaryti ir Dimšos klubas šventė pergalę.

„Dolomiti Energia“: Gary Browne'as 12 (5 rez. perd., 5 kl.), JaCorey Williamsas 9, Toto Forray'us 8, Victoras Sandersas ir Kelvinas Martinas po 7.

„Herbalife Gran Canaria“: A.J. Slaughteris 18 (3/6 trit.), Javieras Beiranas 13 (13 atk. kam.), Johnas Shurna 11 (5 atk. kam., 5 rez. perd.), Stanley Okoye 10 (2/7 trit., 5 atk. kam.), Tomas Dimša 7.