Ketvirtąją pergalę Eurolygoje iškovojo Vilerbano ASVEL (4-9).

15
25
2
5

T.J. Parkerio auklėtiniai namuose 84:81 (30:24, 20:17, 17:23, 17:17) parklupdė Tel Avivo „Maccabi“ (5-9) krepšininkus.

Iki rungtynių pabaigos likus 4 minutėms po Davido Lighty dvitaškio šeimininkai turėjo dviženklę persvarą (78:67), tačiau žydai pasiduoti neketino, surengė spurtą 14:6 ir likus 45 sekundėms po Angelo Caloiaro dvitaškio su pražanga priartėjo per vieną metimą (81:84).

Paskutinis ASVEL išpuolis buvo netikslus ir svečiams atsivėrė šansas išplėšti pratęsimą, tačiau paskutinis Scottie Wilbekino tritaškis buvo netikslus.

Naudingiausiai ASVEL gretose rungtyniavo Moustapha Fallas. 218 cm ūgio bokštas per 30 minučių pelnė 15 taškų (7/9 dvit., 1/2 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 varžovų metimus ir surinko 25 naudingumo balus.

Tel Avivo ekipos nuo pralaimėjimo neišgelbėjo Wilbekinas, kuris per 29 minutes pelnė 25 taškus (4/6 dvit., 3/9 trit., 8/8 baud.), atkovojo 4 bei prarado 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 29 naudingumo balus.

ASVEL: Norrisas Cole'as (6/6 dvit., 4 rez. perd.) ir Moustapha Fallas (7/9 dvit., 5 atk. kam.) po 15, Noua Amine 11, Davidas Lighty 10 (5/12 dvit., 8 atk. kam.), Guerschonas Yabusele 9.

„Maccabi“: Scottie Wilbekinas 25 (5/6 dvit., 3/9 trit., 4 atk. kam.), Elijah Bryantas 12 (5 atk. kam.), Draganas Benderis 11, Othello Hunteris 8, Angelo Caloiaro ir Tyleris Dorsey po 7.