Nuotr.: AP-Scanpix
Nuotr. AP-Scanpix

Už Atlanto tęsiasi pasiruošimas Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) sezonui, o be pralaimėjimų toliau žengia Los Andželo „Lakers“.

Gimimo vieta: JAV

Trečiąją pergalę pasiruošime iškovoję čempionai šį sykį išvykoje 112:107 (21:25, 32:19, 16:39, 43:24) palaužė Finikso „Suns“ krepšininkus.

Rungtynėse buvo labai daug svyravimų – pirmoje mačo dalyje „Lakers“ įgijo apčiuopiamą pranašumą (53:44), tačiau trečiąjį ketvirtį „Suns“ laimėjo 39:16 ir perėmė iniciatyvą – 83:69.

Vis dėlto paskutinį žodį mače tarė „Lakers“, laimėję lemiamą ketvirtį 43:24 ir iškovoję dar vieną pergalę pasiruošime.

Nugalėtojus į priekį vedė Kyle'as Kuzma. Puolėjas per 32 minutes pelnė 23 taškus (4/7 dvit., 4/8 trit., 3/3 baud.), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

„Lakers“ didžiausių žvaigždžių, LeBrono Jameso ir Anthony Daviso, žaidimo laikas buvo ribojamas ir jie atitinkamai aikštėje praleido 15 ir 18 minučių. Karalius nugalėtojams pelnė 11 taškų, Davisas pridėjo 10.

„Suns“ gretose išsiskyrė DeAndre Aytonas – 21 taškas (8/10 dvit., 5/5 baud.) 9 atkovoti ir 4 perimti kamuoliai per 25 minutes.

„Suns“: DeAndre Aytonas 21 (8/10 dvit., 9 atk. kam., 4 per. kam.), Devinas Bookeris 16 (7 rez. perd.), Jevonas Carteris 15, Jae Crowderis 11, Mikalas Bridgesas 10, ..., Chrisas Paulas 4 (8 atk. kam., 8 rez. perd.).

„Lakers“: Kyle'as Kuzma 23 (4/8 trit.), Talenas Hortonas-Tuckeris 18, LeBronas Jamesas 11 (15 min.), Anthony Davisas (18 min.) ir Quinnas Cookas po 10.

Atrinkti (0) Visi (2)
Tas Tuckeris tai rimtai atradimas.Galvojau,kad iššaus tik vienose rungtynėse,sėkmė jį ten lydėjo.Bet atrodo jis iš tikrųjų yra geras žaidėjas ir taip žaisdamas gali tikėtis patekti į galutinę komandos sudėtį.