Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr. AFP – Scanpix

Nikola Jokičius buvo arti trigubo dublio, o jo atstovaujama Denverio „Nuggets“ draugiškose rungtynėse nepasigailėjo Portlando „Trail Blazers“ – 126:95 (41:24, 28:26, 21:20, 36:25).

Gimimo vieta: Serbija

Namuose žaidę „Nuggets“ jau pirmajame kėlinyje atitrūko į priekį (41:24), o vėliau kiekviename ketvirtyje persvarą tik didino.

Šeimininkų gretose itin efektyviai rungtyniavęs Jokičius per 25 minutes pelnė 12 taškų (2/5 dvit., 2/2 trit., 2/2 baud.), atkovojo 11 kamuolių ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus. Tiesa, serbas suklydo 5 kartus.

Antrąsias rungtynes su „Nuggets“ marškinėliais žaidęs Facundo Campazzo per 9 minutes taškų nepelnė (0/2 trit.), atkovojo ir perėmė po kamuolį bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Įspūdingą atkarpą sužaidė Bolas Bolas, kuris per 6 minutes pelnė 10 taškų (3/4 dvit., 1/3 trit., 1/2 baud.) ir atkovojo 6 kamuolius.

„Blazers“ gretose dar vienas sėkmingas rungtynes sužaidė veteranas Carmelo Anthony. 36-erių krepšininkas per 20 minučių pelnė 14 taškų (3/7 dvit., 2/5 trit., 2/2 baud.), atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius.

„Nuggets“ ekipoje dviženklį taškų skaičių surinko 6 krepšininkai, „Blazers“ – 5.

„Nuggets“: Paulas Millsapas 18, Jamalas Murray 16, P.J. Dozieras 15, Nikola Jokičius 12 (11 atk. kam., 8 rez. perd., 5 kld.), Michaelas Porteris ir Bolas Bolas po 10.

„Trail Blazers“: Robertas Covingtonas 15, Carmelo Anthony, Enesas Kanteris ir Damianas Lillardas (1/8 trit.) po 14, C.J. McColllumas 13.